نویسنده آمریکایی آثار اجداد او داستان عشق از طریق نامه

نویسنده آمریکایی آثار اجداد او داستان عشق از طریق نامه – شیوه زندگی

به روز شده: May 31, 2020, 08:11 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

یک کارولینای شمالی بر اساس نویسنده متکی بر یک تنه پر از حروف از 1920s هند و کره زمین گوگل برای بازسازی یک داستان عشق از اجداد او به صورت یک کتاب آینده

Kenneth Pearce was hired by the British government to introduce mechanised logging techniques to elephant lumber camps and supervise the building of sawmills in South India

Kenneth پیرس استخدام شد توسط دولت بریتانیا به معرفی مکانیزه ورود تکنیک های فیل چوب اردوگاه ها و نظارت بر ساخت و ساز از کارخانه های چوب بری در جنوب هند

من لبخند زد نام وینسلو ناخوانا در فانتزی حروف در تنه. من نوشته بودم که خودم را در دهه 1970 زمانی که من فکر می کردم که چمدان سرد بود. من می خواستم به آن ادعا می کنند به فروشگاه my stuff. اما من می دانستم که آن پر شد به آبشش با کپک زدگی اسناد داده شده به مامان که پدر و مادر او [Gladys جسه پیرس و J Kenneth پیرس] در گذشت. اما من هرگز نگاه در مقالات داخل آن” می نویسد: لوری وینسلو سارجنت در یک پست وبلاگ با عنوان ماجراهای در اتاق زیر شیروانی.

آن را تنها در سال گذشته زمانی که سارجنت scooped پشته از مکاتبات—شهریور بین 1920 و 1930 از هند—که او متوجه آن شد کشف یک عمر است.

نزدیک به یک قرن گذشت از Gladys یک جوان زن آمریکایی و زندگی در هندوستان, نوشت, این, به, خانواده, در, Walla Walla, Washington. و در حال حاضر سارجنت او نوه در حال نوشتن یک کتاب با الهام از آنها با عنوان ببر سفید دستکش و گهواره. “پس از من مادر جیلیان گذشت در سال 2017 تمام مسائل خود را به پایان رسید تا در اتاق زیر شیروانی از کارولینای شمالی ما صفحه اصلی. سال گذشته من braved آن را و باز برخی از تنه. این زمانی بود که من در بر داشت یک خاص چمدان با یک کمربند به دور آن پیچیده می شود. یکی پس از دیگری من کشف هزاران نفر از آثار باستانی اعم از اسناد و عکس و نقشه هند, خاطرات و نامه ها. همه آنها متعلق به مادر بزرگ من بدهید می گوید:” 63 ساله سارجنت یک نویسنده اضافه کرد که پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کردند در جنوب هند و جزایر آندامان به مدت هفت سال.

The suitcase Laurie Winslow Sargent found with Gladys’ letters inside
چمدان لوری وینسلو سارجنت با Gladys’ حروف داخل

Gladys و کنت در ملاقات دبیرستان در والا والا. کنت بود که یک سال جوانتر به Gladys ضربه به او را دوباره در کالج. پس از آنها فارغ التحصیل شد او اغلب نوشت و به او اشاره در جاذبه خود را برای او. در سال 1923 دولت بریتانیا استخدام Kenneth به معرفی مکانیزه ورود تکنیک در فیل چوب اردوگاه ها و نظارت بر ساخت و ساز از کارخانه های چوب بری در جنوب هند است. “او ادامه داد: برای نوشتن به Gladys از هند است. شما می توانید پیشرفت خود را عاشقانه طریق نامه. او پس از آن ساخته شده یک سفر کوتاه به آمریکا برای دیدار با او. او تا به حال رشد از یک پسر جوان به یک مرد با سبیل. او در عشق سقوط کرد” سارجنت روایت میکند. سه سال بعد در سال 1926 Gladys سفر به هند است. “به زودی پس از او deboarded آنها در یک کلیسا در شهر مدرس [در حال حاضر چنای]. و در نتیجه شروع ماه عسل خود را در جنگل تور کرالا با قطار و ماشین و پا.”

آنها شروع به در Olavacot [Olavakkot] و تیپو سلطان قلعه در Palghat [پلککد]. از Sappal آنها عبور جریان با ماشین خود را بر کشتی ساخته شده از بامبو سیستم عامل بر روی ستاره شرق یا باد کردن کیکس. آنها در ادامه به Nilambur چوبی در جنگل در Nedangayam [Nedumkayam] که در آن Kenneth مشغول به کار در فیل چوب اردوگاه. “گلادیس آموخته بود به برحذر بودن از عقرب و centipedes پنهان در کفش و برای جلوگیری از cobras. او در زمان یک فیل سوار از طریق جنگل و از آنها لذت می برد بازی با یک بچه فیل که بعدها بزرگ تر شدن او را خوش آمدید, کوس کردن درب به دنبال رفتار” سهام سارجنت.

بعد آنها بازدید جنگل خانه استراحت در بیپر در ساحل مالابار از Sea, که در آن Kenneth نظارت ساخت اولین کارخانه اره کشی ساخته شده است در جنوب هند است. “ماه عسل به طول انجامید حدود یک ماه از آنچه من درک می کنم از این عکس ها. تمام این عکس ها و نامه های انجام شده اطلاعات دقیق در مورد سفر. Gladys که تربیت بدنی (PE) در ایالات متحده می دانستم که او می خواست به انتشار برخی از این روز است. بنابراین او ساخته شده یک تلاش صادقانه در نوشتن همه چیز او را دیدم در هند است.”

enneth and Gladys’s daughter Pamela was born in Ooty
کنت و گلادیس دختر پاملا متولد شد و در اوتی

کنت و گلادیس به پایان رسید ماه عسل خود را با یک پیاده روی را از طریق خاموش دره که در آن تعداد کمی از زنان تا کنون بوده است. در یکی از داستان های خنده دار بدهید نوشت: “من تا به حال شده است به دنبال به جلو به برخی از نیاز به ورزش در این سفر است. اما کلمه رفته بود جلوتر که کن مهندس ارشد صاحب آوردن خود را Memsahib. بنابراین هنگامی که ما وارد در انتهای جاده به دیدار coolies ما متوجه شدیم که هندی, تکاور مرتب کرده بود به یک صندلی ارائه شده به من حمل. دو قطب بامبو شده بود حمله به دفتر صندلی و چهار نیرومند و درشت هیکل coolies ایستاده بود.”

سارجنت می گوید: “در نامه Gladys ذکر شد که او نیاز بندگان به او را در اطراف. این نوع سلسله مراتب و casteism که شایع بود در هند شد و به تحصیل آمریکایی مانند او. اما شوهرش او را متقاعد به نشستن روی صندلی در نهایت.”

از 1926-1928 زن و شوهر در زندگی مدرس با دعوت نامه های بسیاری به دولت از پروردگار Goschen, وایکانت و فرماندار مدرس ریاست جمهوری است. در یک ضیافت زیبا برای خداوند لینلیتهگو (1887-1952) که بعدها تبدیل به نایبالسلطنه هند, Gladys شام شریک شد معشوق آقا Ganga رم (1851-1927) یک هندی مهندس عمران و معمار. در یکی از نامه ها Gladys نوشت و از او: “او انجام می شود بسیار برای هند با ساخت سدها و بازپس میلیون ها هکتار از زمین های بایر به آنها هدیه unselfishly به مردم هند است. او شوالیه خود را برای خدمات برجسته به هند است.”

Gladys قادر به استفاده از تجربه خود به عنوان یک معلم برای یک سال از زمانی که دولت هند او را به استخدام به تور و کمک فیزیکی برنامه های آموزش و پرورش در مدارس در منطقه است. سپس زن و شوهر نقل مکان کرد به اوتی [Oodagamandalam] و زندگی در یک خانه آنها محبت به نام Braemar. “آنها خیلی زیبا و دلفریب, آنها حتی نامه نوشت و به هر یک از دیگر در حالی که زندگی در همان خانه” سارجنت می خندد.

pic
Gladys پیرس بود که یک معلم تربیت بدنی که نقل مکان کرد و به هند در سال 1926

در سال 1929 دختر خود پاملا متولد شد. در سال 1930 کنت شد استخدام برای کار در تبعیدگاه از جزایر آندامان. “زندگی زن و شوهر در مصاحبه جزیره از راه دور ورود به سیستم اردوگاه [که در آن Gladys شد تنها زن] پورت Bonnington پورت بلر [خانه بدنام سلولی زندان] و در راس جزیره [در حال حاضر با تاک چرخاندن در میان فرو ریختن ساختمان ها که جزیره یادآور صحنه هایی از کتاب جنگل با چند نکات سابق خود زندگی مجلل]. آنها زندگی می کردند در Andamans تا 1933.”

Gladys و کنت پس از نقل مکان به امریکا. اگر چه آن را در وسط رکود بزرگ, دانشگاه واشنگتن, استخدام کنت و او معشوق استاد وجود دارد برای چند دهه. در سال 1935 آنها را به حال خود دوقلوها جان و جیلیان [سارجنت را]. “زمانی که من در سی سالگی من, من در حال کار بر روی برخی از مقالات مجله. Gladys به من گفت که او می خواست به سفر خود را در هند منتشر شده در یک کتاب. اما مطالب او ارائه شده به نظر نمی رسد رضایت بخش است. من آرزو می کنم من تا به حال یافت می شود این نامه در آن زمان شاید رویای خود را به حقیقت می پیوندند” سارجنت سهام و اضافه کرد که پس از ازدواج برای 64 سال کنت درگذشت در سال 1991 و گلادیس در سال 1994. آنها دارای سه فرزند و هشت نوه 12 نوه بزرگ و در حال حاضر چهار بزرگ و نوه. در مجموع از 27 فرزندان تا کنون.

Laurie Winslow Sargent
لوری وینسلو سارجنت

طی یک سال سارجنت شده است تلاش برای پیدا کردن تکه های گم شده. “من با استفاده از اسناد تاریخی آنلاین کره زمین گوگل و یوتیوب برای تهیه اطلاعات به طوری که من می توانم اضافه کردن تاریخ دقیق به کتاب” او می گوید: امیدوار به انتشار کتاب در سال آینده. اما او رویای بزرگ است برای ردیابی خانه پدربزرگ و مادربزرگ او در اوتی. “من شنیده ام که بسیاری از ساختارهای قدیمی هنوز ایستاده در جنوب هند است. که می داند که من ممکن است خوش شانس برای دیدن جایی که این زیبا و خنده دار و هوشمند زن زندگی کرده بود once upon a time.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>