آمازون ارائه موقت استخدام در کلرادو چیزی بیشتر دائمی

آمازون رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام در مارس و آوریل و اضافه کرد 175,000 فصلی موقعیت های سراسر کشور از جمله بیش از 4,600 در کلرادو به عنوان peopled در خانه مانده و خریدهای آنلاین به خصوص برای مواد غذایی افزایش یافت.

آمازون در روز جمعه گفت که انتظار می رود به ارائه دائم و تمام وقت از مواضع به 125,000 کارگران استخدام در همه گیر شروع در ماه ژوئن. که شامل بیش از 1700 اخیر استخدام در کلرادو که در آن آمازون استخدام 4000 نفر در سطح ایالت.

“برای کسانی که مایل به ماندن و رشد با آمازون بیش از 1700 از این فصلی به دائمی و تمام وقت نقش ارائه خواهد شد در کلرادو. این نقش های جدید به طور خاص برای مشتری تحقق و آخرین مایل تحویل. آمازون انتظار دارد به ارائه کامل تر-نقش زمان در روزهای آینده گفت:” آمازون سخنگوی آن Laughlin در ایمیل.

کلرادو است که به دنبال در یک احتباس رای از 37 درصد در مقابل 70 درصد در سراسر کشور در میان خروش کارگران را استخدام کرد. شغل با حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت; کامل پزشکی, چشم انداز و بیمه دندانپزشکی; 50% 401(k) مسابقه و پرداخت والدین را ترک کنند.

ده ها تن از آمازون امکانات رنج می برد COVID-19 شیوع بیماری در میان کارگران از جمله نه تایید موارد گزارش شده این هفته در یک مرکز توزیع در شفق قطبی. این شرکت گفت که به صرف 800 میلیون دلار در COVID-19 مهار اقدامات در اولین نیمی از سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>