آمازون معرفی ‘کاهش’ ویژگی را به تمام خانه خود را در الکسا کار دستگاه های مانند آی فون

آمازون به روز شده الکسا ویژگی و اگر شما با استفاده از چند دستگاه اکو در خانه در اینجا یک خبر خوب برای شما.

در آخرین به روز رسانی آمازون معرفی شده ‘رها کردن در” ویژگی که اجازه می دهد تا شما را به اتصال دیگری الکسا دستگاه و یا هر دستگاه اکو در حال حاضر در خانه خود را برای یک یک در یک مکالمه.

با توجه به آمازون وبلاگ “مشتریان هم اکنون می توانید با استفاده از گروه ‘کاهش’ فورا به اتصال تمامی دستگاه اکو به یک مکالمه گروهی”.

“به سادگی می گویند “الکسا, رها در تمام دستگاه های” برای شروع یک, صوتی, تماس داخلی به مکالمات مانند “چه باید ما را برای شام ؟” و یا “آیا کسی می خواهید هر چیزی را از فروشگاه مواد غذایی” شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ.

چند زن دیگر توابع اضافه شده اند و یکی از آنها این است که در ویژگی یادآوری. کاربران می توانند در حال حاضر را انتخاب کنید “همه دستگاه” در هنگام تنظیم یک یادآوری برای یادآوری به بازی در تمام الکسا سخت افزار. برای فعال کردن این ویژگی را برای همه یادآوری رفتن به تنظیمات در الکسا برنامه و سپس یادآوری و انتخاب کردن به “اعلام می کند در تمام دستگاه.”

طبق آمازون وبلاگ در حال حاضر یک کاربر به راحتی می توانید به اشتراک گذاری عکس های خود را با الکسا مخاطبین خود را از اکو نشان می دهد و الکسا برنامه. آنها می توانند یک واکنش برگشت با انتخاب یکی از سه شکلک متحرک از جمله “خنده” “عشق” و “وای” وقتی کسی سهام یک عکس با آنها.

یکی دیگر از ویژگی های جدید است جدید روزانه موسیقی انتخاب کنید مهارت است که پخش یک آهنگ ، آلبوم یا لیست پخش از آمازون موزیک برترین هنرمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>