سالانه به زیارت امام غار حرم Amarnath در جنوب کشمیر در هیمالیا آغاز خواهد شد در ژوئن 23, حرم هیئت مدیره گفت: در روز جمعه.

این سال را به زیارت خواهد بود دیگر توسط دو روز برابر سال گذشته 40 روز خواهد شد و آخرین 42 روز. در سال 2018 این زیارت به طول انجامید برای 60 روز.

تصمیم گرفته شد در 37 جلسه از شری Amarnathji حرم هیئت مدیره (SASB), ریاست, Jammu and Kashmir معاون فرماندار GC Murmu که همچنین رئیس هیئت مدیره.

“با توجه به مدت و تاریخ شروع Yatra سال 2020 بر اساس رویکرد مجموعه توسط Sri Sri Ravi Shankar, کمیته, که تعیین شده بود تا توصیه در مورد مدت و برنامه آینده Yatras که هیئت مدیره در نظر داشتن مهمترین نگرانی از ایمنی و امنیت زائران تصمیم گرفت که 42 روز Yatra آغاز خواهد در ژوئن 23, 2020, روز فرخنده از Jagan Nath رته Yatra به عنوان در تقویم هندو و نتیجه گیری در Shravan Purnima (Raksha Bandhan) در اوت 3 سال 2020” هیئت مدیره گفت.

“هیئت مدیره تصمیم گرفت که 42 روز yatra آغاز خواهد در ژوئن 23, 2020, روز فرخنده از Jagan Nath رته Yatra به عنوان در تقویم هندو و نتیجه گیری در Shravan Purnima (Raksha Bandhan) در 3 مرداد ماه سال 2020” مدیر ارشد اجرایی (CEO) شری Amarnathji حرم هیئت مدیره (SASB), Bipul Pathak گفت.

ثبت نام برای yatra آغاز خواهد شد از 1 آوریل از طریق 442 تعیین شده شاخه های پنجاب بانک ملی, Jammu and Kashmir بانک و بله بانک واقع در 32 متحده و UTs.

با توجه به موفقیت این طرح آزمایشی از ثبت نام آنلاین از تعداد محدودی از قصد Yatris در سال 2019 هیئت مدیره تصمیم به افزایش سهمیه ثبت نام آنلاین SASB گفت.

هیئت مدیره به کارگردانی و مدیر عامل شرکت را به موقع مراحل را برای حصول اطمینان از بدون وقفه مخابراتی اتصال در Yatra منطقه آن اضافه شده است.

هیچ فرد زیر سن 13 سال و بالاتر سن 75 سال مجاز به انجام حج.

سال گذشته در سفر حج بود به حالت تعلیق در آگوست 2 و yatris خواسته شد به ترک کشمیر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در نمایی از “غالب وضعیت امنیتی”. مشاوره درخواست زائران به ترک دره صادر شد فقط قبل از این مرکز اعلام کرد: ابطال ماده 370 قانون اساسی و انشعاب از جامو و کشمیر به سرزمین های اتحادیه در آگوست 5.

این Amarnath yatra قرار بود برای ادامه تا تاریخ 15 اوت 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im