هستم در ازدواج به دنبال شادی

هستم در ازدواج به دنبال شادی – زندگی

به روز شده: Mar 27, 2020, 05:25 IST | DR عشق | بمبئی

من اخیرا به یک زن جذب را در کار و من فکر می کنم او علاقه مند است ،

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن 43 ساله شده اند و در یک ناراضی ازدواج برای بیش از چهار سال در حال حاضر. من و همسرم به سختی به یکدیگر صحبت می کنند و من فکر می کنم ما هر دو پذیرفته شده این از آنجا که ما زندگی می کنند زندگی جداگانه و خوب با آن است. من اخیرا به یک زن جذب را در کار و من فکر می کنم او علاقه مند است ، من نمی توانم از او بپرسید چرا که من احساس گناه در مورد همسر من, اما من نمی دانم که چرا من احساس گناه می کنم. من فقط باید از این فرد است ؟ من حتی نمی دانم که اگر همسر من است در یک رابطه, با شخص دیگری. چرا من باید خودم را انکار کنم شانس در شادی ؟

به نظر می رسد به عنوان اگر هیچ پیوند واقعی بین شما و همسرتان دیگر. وجود دارد هیچ دلیلی که چرا شما دو نفر هستند راحت با این وضعیت ازدواج خود را? آیا شما پیش بینی زندگی می کنند مانند این را برای بقیه زندگی خود را ؟ است که همسر خود را خوب با این ؟ اگر همه چیز کار نمی کند و شما در حال بدیهی است که به دنبال خوشبختی در جای دیگر, آیا به نظر شما پایان دادن به این رابطه شکست خورده قبل از توجه به یک است ؟ نمی خواهد شروع با یک تخته سنگ پاک همه چیز را آسان تر برای شما به عنوان به خوبی به عنوان خود را ، اگر شما حتی نمی دانند که آیا یا نه او کسی نیست که به شما بگویم این است که دیگر چیزی است که شما می توانید تعمیر کنید ؟ چرا باید یک گفتگو با او در مورد آنچه که او می خواهد و اینکه آیا او حاضر است به حرکت می کند ؟ همکاران خود را ممکن است بزرگ است اما از ازدواج کنیم ؟

برای یک سال یا بیشتر من احساس به عنوان اگر ارتباط من با دوست پسر من است. ما هنوز هم در تاریخ دارند و اما آن احساس می کند مانند ما تنها با انجام این کار به دلیل آن راحت است. این عادی است ؟

گیر در یک شیار طبیعی است اما احساسات خود را نسبت به یکدیگر هنوز هم مهم است. اگر هر کدام از شما خوب است با فرد دیگری نیست که در اطراف, که نشانه آن است که این نه یک رابطه سالم.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de