هر چند اضطراب به بازگشایی ورزشگاه کوهنوردی صنعت تصدیق وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن دیوار ضد عفونی

مردم در صخره نوردی داخل سالن صنعت واگذار هیچ راهی وجود دارد می توانید آنها را ضد عفونی کردن هر طناب و نگه دارید و بر روی هر مسیر پس از هر کوهنورد به طوری که آنها را بر اجتماعی فاصله و کوهنورد بهداشت زمانی که آنها بازگشایی شده است. (ارائه شده توسط کلینت دیلرد اوو سنگ + تناسب اندام)

به عنوان بسیاری کلرادو نوردی باشگاه صاحبان منتظر نگرانی دولت برای دستورالعمل در مورد چگونگی و زمانی که آنها می توانند بازگشایی محک نوردی در فورت کالینز استقبال اعضای این هفته با تشکر از واریانس که دولت اعطا شده برای ورزشگاه در Larimer County است.

صاحب دارل Gschwendtner تحمیل اشغال محدودیت دو بار به عنوان دقیق به عنوان آنچه لازم بود در واريانس. وجود علامت های مربوط به کروناویروس همراه با افزایش ضد عفونی کننده ایستگاه ها و الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت.

Gschwendtner همچنین به روز مسئولیت چشم پوشی است که اعضای ثبت نام شامل یک پاراگراف مربوط به تهدید coronavirus. آن را شامل یک جمله الزام است که اعضای “فرض خطر تبدیل شدن به یک حامل یا تبدیل شدن به بیمار از هر گونه بیماری, ویروس باکتریایی عفونت یا بیماری های دیگر در حالی که در محک.” همه اعضا باید ثبت به روز شده چشم پوشی.

مرتبط: ورزشگاه می تواند رسما بازگشایی در کلرادو تحت کروناویروس جدید دستورالعمل

اما با وجود همه هشدارها در آن و بیشتر یک چیز وجود دارد Gschwendtner و دیگر نوردی باشگاه صاحبان می گویند که آنها نمی تواند انجام دهد: تمیز کردن هر نگه داشتن طناب و بالا رفتن سطح در هر مسیر پس از هر کوهنورد. تمیز کردن تجهیزات پس از استفاده از هر کار ممکن است در وزن اتاق, اما بالا رفتن ورزشگاه.

“ما می خواهم از کسب و کار در یک روز” Gschwendtner گفت. “ما می خواهم که کار صعود را درست پشت یک کوهنورد را تمیز نگه می دارد.”

به عنوان بالا رفتن از ورزشگاه در سراسر کلرادو آماده سازی برای بازگشایی صاحبان تن وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن مسیرهای عاری از میکروب با توجه به تماس نزدیک کوه نوردان را با دیوار صعود آنها. که نتیجه حمایت این کشور بزرگترین تجارت حرفه ای انجمن برای صخره نوردی داخل سالن, صنعت تخته سنگ بر اساس بالا رفتن از دیوار انجمن.

“این ممکن است برای ضد عفونی بالا رفتن از دیوار و همه نوردی نگه می دارد که بالا رفتن از دیوار” گفت: لورا به انجمن بازاریابی و مدیر ارتباطات. “تمرکز بر کاهش خطر و اجرای اصول بهداشت خوب با کوهنوردان.”

از آنجا که اکثر کوهنوردان درک و قبول است که محک استقبال بسیاری از خوشحال نوردان هنگامی که آن را بازگشایی در روز دوشنبه.

“پاسخ شده است فوق العاده” Gschwendtner گفت. “همه بسیار خوشحال است در بالا رفتن ورزشگاه. آنها از دست رفته در آن بسیار کمی. وجود دارد برخی از افرادی که در حال رفتن به آن صبر کنید برای کمی طولانی تر اما اکثریت مردمی هستند بسیار خوشحال بود.”

با توجه به آزمون تحليل واريانس محک لازم بود به حد اشغال به 30 درصد از ظرفیت. Gschwendtner تصمیم به کلاه اشغال در نیمی از آن است.

“در حال حاضر ما اجازه می دهد 75 نفر در اینجا در یک زمان حداکثر” Gschwendtner گفت. “این است که تقریبا 400 فوت مربع در هر فرد است.”

مردم در کوهنوردی صنعت تمایل به اجتناب از صحبت کردن در نظر ایمنی به دلیل آن است که ذاتا خطرناک ، آنها ترجیح می دهند به بحث در مورد “کاهش خطرات” و coronavirus اضافه شده است یکی دیگر را در نظر بگیرید.

“این رویکرد مشترک است که مردم به خود را تشویق کوهنوردان به هوشمند در مورد انتخاب های خود را” به گفت. “آیا به ورزشگاه می آیند اگر شما در حال نشان دادن علائم. رعایت بهداشت. اگر شما لمس یک سطح شما مطمئن نیستید که از صورت خود را لمس نمی تا زمانی که شما می توانید دستان خود را بشویید و یا از ضد عفونی کردن. مردم در حال قرار دادن تاکید بر ارائه دست عفونی (و) شستن دست ها-ایستگاه است.”

مورین بک سراسر کشور شناخته شده کوهنورد صعود در اوو سنگ + تناسب اندام در سال 2017. (Helen M. Richardson, دنور پست)

هنگامی که وزن کاهش خطر در مورد کوروناویروس صاحب اوو سنگ + تناسب اندام در لوییویل سود آموزش پزشکی. کلینت دیلرد دستیار پزشک و همسر خود را فشرده پرستار مراقبت و درمان بیماران با COVID-19 در UCHealth.

“پزشکی طرف من به وضوح می خواهد به عنوان محتاط و مراقب باشید که من احتمالا می تواند” دیلرد این هفته گفت: در حالی که انتظار برای دولت به اعلام دستورالعمل های است که اجازه می دهد او را به بازگشایی شده است. “در این مرحله من معتقدم ما می دانیم که علم به اندازه کافی و ما می توانیم ارائه یک فضای است که خوب خواهد شد. ما فقط نیاز به اجازه برای باز کردن در این نقطه است. این یک محیط منحصر به فرد. واقعا وجود دارد نه هر ورزش دیگری که در آن شما در حال برقراری ارتباط خیلی تنگاتنگی با سطح. و تمام نقطه از ورزشگاه است برای گرد هم آوردن مردم و نه فقط یک نوع از چیزی. آن را به یک مرکز جامعه یک محل جمع آوری. ورزشگاه در یک بیماری همه گیر این واقعا یک چالش بزرگ است.”

دیلرد یک هفته دور از باز کردن یک مکان دوم یک “بوتیک bouldering بدنسازی” در طلایی که در خانه امن اقدامات اعمال شده توسط دولت تعطیل ورزشگاه. Jason هاس به تازگی افتتاح سالن ورزشی در برومفیلد به نام G1 کوهنوردی + تناسب اندام. آن را به حال شده است باز یک ماه است که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس ” منظور صادر شد و تقریبا به روز و وقفه رویای خود را برای شروع یک کسب و کار جدید بوده و دلخراش.

“بسیار خب” گفت هاس سابق یک معلم. “این است که یک راه آسان برای رفتن پایین. ما بسته شده اند سه برابر طولانی تر از ما باز شد. من همه چیز را در خط. خانه من همه چیز پیچیده به این چیز.”

هاس سازمان زوم جلسات با دیگر نوردی-ورزشگاه صاحبان در سراسر کشور برای به اشتراک گذاشتن ایده ها برای, بهترین شیوه در حالی که آنها منتظر دستورالعمل های خاص از دولت در مورد بازگشایی.

“از آن خوب بوده است به commiserate با افراد دیگر در یک شبیه وضعیت دشوار” هاس گفت.

در همین حال شده است وجود دارد افزایش در سفارشات برای صفحه اصلی بالا رفتن از دیوار است. کریستینا Frain سخنگوی Eldorado بالا رفتن از دیوار در Louisville, کاهش یافته است را به شماره های خاص اما گفت: تعداد سفارشات این شرکت دریافت مه بود و بیش از دو برابر این تعداد در ماه مه سال 2019. این شرکت با استخدام کارگران بیشتر به جای افزایش در تقاضا.

“ما فوق العاده خوشحال می شود قادر به ارائه چیزی است که مردم به وضوح نیاز” Frain گفت. “ما 100 درصد ریشه برای همه ورزشگاه برای بازگشت باز است. ما نمی خواهید به صدا مانند ما در حال ساخت بانک به دلیل یک بیماری همه گیر. ما واقعا از دست ما بالا رفتن ورزشگاه و بسیار سپاسگزار است که دولت, توسط دولت, آنها شروع به بازگشایی شده است.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de