اتهام چکش قاتل به نظر می رسد در جفرسون کانتی دادگاه به عنوان قربانی خانواده به تماشای

یک مرد مظنون به استفاده از یک چکش به چماق زدن چهار نفر به اعدام در کلرادو توصیه شد سه شنبه اتهامات او چهره بیش از سه دهه پس از جرائم.

کریستوفر الکساندر سارکوم, همچنین شناخته شده به عنوان چکش قاتل به نظر می رسد در جفرسون کانتی دادگاه منطقه که در آن او خوانده شد شش اتهام جنایت چهره او وجود دارد از جمله چهار فقره قتل درجه اول در ارتباط به کشته شدن 50 ساله پاتریشیا اسمیت. سارکوم نیز متهم به قتل در, Arapahoe, شهرستان دادگاه منطقه ای در ارتباط با مرگ و میر ناشی از 27 سال بروس بنت همسر 26 ساله دبرا بنت و دختر خود را, ملیسا,, 7.

سارکوم به نظر می رسد در زندان, یونیفرم, با دست خود دستبند. یک مرد کوچک شروع به طاس سارکوم صحبت کرد و تنها به طور خلاصه در یک کلمه پاسخ به پرسش های قاضی.

اسمیت اعضای خانواده نشسته در ردیف جلو و پاک و دور از اشک به عنوان Jefferson County معاون دادستان منطقه باب وینر از طریق خواندن اتهامات سارکوم مواجه شده است.

سارکوم, 59 شده بود زندانی در نوادا از سال 1985 در یک اقدام به قتل محکومیت و مبارزه استرداد او به کلرادو.

محققان قادر به اتصال سارکوم به چهار سال 1984 کلرادو قتل تا 2018 زمانی که شواهد DNA او را وابسته به این جنایات است. کلرادو محققان ارائه شده بود DNA موجود در صحنه به یک پایگاه داده ملی سال پیش اما نمونه مطابقت ندارد و هر چیزی تا زمانی که مقامات نوادا آپلود یک نمونه از سارکوم در تابستان 2018.

سارکوم است که مظنون به تجاوز و قتل اسمیت در لیکوود آپارتمان و شش روز بعد از کشتن سکس ساحلی, لزبین, در شفق قطبی. S بنت جوانترین دختر ونسا بود که 3 سال در آن زمان جان سالم به در برد.

سارکوم است واجد شرایط برای مجازات اعدام در هر دو کلرادو موارد هر چند نه دادستان منطقه ساخته شده است که تصمیم گیری که آیا به دنبال آن است.

قانونگذاران ایالت کلرادو در ماه گذشته تصویب لایحه لغو مجازات اعدام, اما این ممنوعیت تنها بر موارد ثبت و یا بعد از 1 جولای. فرماندار هنوز به امضای این لایحه اگر او انتظار می رود برای انجام این کار است.

سارکوم عمومی, مدافع, کاترین Spengler استدلال چندین بار در طول جلسه دادگاه روز شنبه که سارکوم نباید با مجازات مرگ روبرو زیرا کلرادو, مجازات, قانون, خلاف قانون اساسی است. دادستان ندارد به تصمیم می گیرید که آیا به دنبال اعدام تا پس از سارکوم است arraigned.

سارکوم مقدماتی شنوایی — که در آن یک قاضی را تعیین می کند که آیا شواهد کافی برای اجازه این پرونده همچنان در دادگاه برنامه ریزی شده است برای مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im