همه کشورها باید با هم کار کنند با مرکز برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس: نخست وزیر مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه تعامل با رئیس وزرای خارجه همه کشورها از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد اقدامات برای مبارزه با COVID-19. در میان مسائل مورد بحث بود و در این مراحل است که باید انجام شود را به اولویت های اجتماعی به فاصله’ به reevaluation از مرکز روابط دولت برای اطمینان بهتر همکاری و حمایت برای مقابله با کروناویروس شیوع همه گیر.

مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) انتشار خلاصه مسائلی که مورد بحث قرار گرفت در این ویدئو کنفرانس. این به شرح زیر است:

مقابله با چالش همراه

نخست وزیر گفت که خطر این بیماری همه گیر است که مشترک برای همه کشورها و بر نیاز از مرکز و همه کشورها با هم کار کردن.او گفت که در حالی که مشارکت شهروندان لازم است برای مبارزه با این چالش اما وحشت نیاز به اجتناب شود. او اضافه کرد که با توجه به جهانی در زمینه گسترش این ویروس در کشورهای مختلف ثابت هوشیاری از اهمیت پارامونت است.

او گفت که بعد از 3-4 هفته بسیار مهم در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس و مهم ترین معیار برای مهار است ‘اجتماعی فاصله’. او درخواست رئیس جمهور اطمینان از اجرای موثر از همان.

اقدامات انجام شده تا حال حاضر

وزیر بهداشت دولت هند خانم Preeti سودان آگاهانه در مورد اقدامات انجام شده تا در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش ویروس و ذکر شد که نخست وزیر شخصا نظارت و نظارت تلاش ها تا کنون. او به کلی از ادامه همکاری با کشورهای نظارت بین المللی از مسافران و استفاده از جامعه نظارت برای پیگیری گسترش حمل و امکانات تست محدودیت های مسافرتی و تخلیه شهروندان هند از خارج از کشور.

دکتر Balram Bhargava, DG از ICMR گفت که هند در حال حاضر در فاز 2 از انتقال و تاکید کرد که در حال حاضر در هند است که در پنجره برای اقدام برای به حداقل رساندن خطر انتقال از مرحله 3. او در مورد اهمیت استفاده صحیح از امکانات بهداشتی و نیاز به تمرکز بر روی ramping تا امکانات قرنطینه و جداسازی بخش.

رئیس وزیران صحبت می کنند

رئیس وزرای تشکر نخست وزیر برای پشتیبانی شده توسط این مرکز به آمریکا در مبارزه با COVID-19 و همچنین قدردانی تاثیر نخست وزیر پیام در آدرس خود را به ملت است.

رئیس وزرای جریان نخست وزیر و دیگران در مورد آماده سازی انجام شده تا حال حاضر. در طول این دوره از سخنرانی های خود آنها درخواست برای تقویت تست امکانات پشتیبانی بیشتر به آسیب پذیر بخش پیشرفت مالی پرداخت برای 2020-21 به ایالات متحده و درخواست برای طناب زدن در خصوصی آزمایشگاه و بیمارستان اعداد بزرگتر.

تمام وزرای ارشد مطمئن خود را پشتیبانی و مجددا تاکید کرد که همه کشورها با هم کار خواهد کرد با دولت هند برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

PM اطمینان به پشتیبانی متحده

نخست وزیر قدردانی از اقدامات انجام شده توسط دولت و از آنها تشکر برای به اشتراک گذاری تجارب خود و ارائه پیشنهادات. او در مورد theurgent نیاز به ظرفیت سازی بهداشت و درمان کارگران و تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان. او پیشنهاد کرد که رئیس وزرا باید انجام ویدئو کنفرانس با سازمان های تجاری در کشورهای خود را برای جلوگیری از سیاه بازاریابی و ناروا افزایش قیمت. او خواست آنها را به استفاده از قدرت نرم از اجبار و همچنین مقررات قانونی هر جا که لازم است.

نخست وزیر گفت که COVID-19 اقتصادی نیروی کار توسط دولت هند را تدوین و فرموله کردن استراتژی به تدبیر مناسب رویکرد به طور موثر مقابله با چالش اقتصادی. وی از وزرای ارشد به ensurethat تمام گام های لازم گرفته شده و همه مشاوره ها به رعایت به منظور اطمینان از ایمنی شهروندان در این کشور در مقیاس بزرگ است. هیچ سنگی باید به سمت چپ unturned در مشترک ما تلاش برای مبارزه با COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net