همه ستاره مسابقه به محل پست IPL 2020 های نجومی: گزارش

بسیار در انتظار Indian Premier League (IPL) همه ستاره مسابقه بود که بنا به گزارش ها به جای برنامه ریزی شده قبل از سال 2020 نسخه از این مسابقات در حال حاضر به تاخیر افتاده است و خواهد شد در نظر گرفتن محل پس از این سال مسابقات است.

13th edition از لیگ شروع خواهد شد از 29 مارس خواهد شد و تا مارس 24. تصمیم برای به تعویق انداختن بازی گرفته شد و با توجه به عملیاتی دلایل.

تمام نوازندگان برتر در سراسر IPL 2020 خواهد شد پیش نویس به یک تیم برای All-Star game.

“این خواهد بود که پس از این مسابقات است. ما را ببینید عملکرد بازیکنان و بر این اساس این دو تیم انتخاب خواهد شد” ESPN Cricinfo به نقل از IPL حاکم رئیس شورای Brijesh پاتل عنوان کرد و گفت.

آن پاتل که در ابتدا پیشنهاد این ایده از این همه ستاره مسابقه و هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) تصمیم به حمایت از او.

آن گزارش شده بود که این همه ستاره بازی را قبل از IPL. اما BCCI متوجه آن نیست که زمان زیادی به چیزهای مختلف در محل از جمله در دسترس بودن بازیکنان است.

IPL آغاز خواهد شد فقط ده روز پس از این سه بازی ODI سری بین هند و آفریقای جنوبی است.

بلافاصله پس از ODIs در مقابل آفریقای جنوبی, پنج, هندی, بازیکنان برای سفر به بنگلادش برای شرکت در دو T20Is بین آسیایی یازدهم و جهان XI سازمان یافته توسط بنگلادش کریکت بورد به مناسبت صدمین سالگرد تولد شیخ Mujibur رحمان بنگلادش را پدر و بنیانگذار.

Chennai Super Kings و سرخپوستان بمبئی خواهد بود قفل شاخ در لیگ را بازی افتتاحیه در تاریخ 29 مارس در Wankhede ورزشگاه.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>