تمام قطار مسافری خدمات لغو شد تا مارس 14, رزرو بلیط supended

پیروی از دستورالعمل های وزارت خانه امور در 3 هفته در سراسر کشور تکمیل مستند با توجه به شیوع کروناویروس راه آهن هند روز چهارشنبه اعلام کرد لغو تمام قطار مسافری خدمات تا تاریخ 14 آوریل.

در اوایل راه آهن اعلام کرده بود لغو مسافر ریلی در راه آهن هند یعنی تمام ایمیل/قطار اکسپرس (از جمله حق بیمه قطار), مسافر قطار, قطار حومه و قطار و مترو و راه آهن کلکته تا 31 مارس است.

این در حال حاضر تمدید شده است تا 2400hrs از 14 آوریل سال 2020 است.

تمام بلیط رزرو باقی خواهد ماند معلق تا این تاریخ. تمام شمارنده بلیط – محفوظ است و غیر محفوظ است – نیز باقی خواهد ماند ،

width: 640px; height: 888px;

اما قطار حمل و نقل عملیات در حال ادامه داد: برای اطمینان از تامین کالاهای اساسی.

در مارس 22, راه آهن نیز اعلام کرد آرام بلیط لغو قوانین. هزینه کامل برای همه لغو قطار ممکن است گرفته تا تاریخ 21 ژوئن سال 2020 است. کافی ترتیبات باید ساخته شده به منظور تسهیل بدون هیچ زحمتی رایگان بازپرداخت به مسافران آسیب دیده با قطار لغو, وزارت راه آهن گفته بود.

در اینجا آرام قوانین برای قطار بین 21 مارس – ژوئن 21, 2020:

مورد 1 – قطار لغو شده توسط راه آهن

بازپرداخت سراسر شمارنده را می توان در ارائه بلیط ها تا سه ماه پس از تاریخ سفر می کند. (به جای extant حکومت 3 روز/72 ساعت)

کسانی که رزرو بلیط های الکترونیکی را دریافت بازپرداخت به صورت خودکار.

مورد 2: بلیط لغو توسط مسافر

• TDR (بلیط سپرده دریافت) می تواند در عرض سه ماه از تاریخ این سفر است. (به جای extant حکومت از 3 روز)

• TDR را می توان فرستاده شده به CCO/ CCM ادعا می کند برای گرفتن بازپرداخت با 60 روز پس از پر کردن از TDR موضوع به تایید از آموزش نمودار. (به جای extant حکومت از 10 روز)

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور کامل مستند برای مبارزه با کروناویروس تهدید.

این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر شیوع کروناویروس نخست وزیر گفت.

“اگر ما نمی رسیدگی به این 21 روز پس کشور ما خانواده خود را به عقب با 21 سال,” او گفت:.

کارشناسان و تجربه کشورها در مبارزه با ویروس مرگبار آن را روشن است که اجتماعی فاصله تنها راه برای مبارزه با این بیماری مودی گفت.

“برخی از مردم با این تصور غلط که اجتماعی فاصله تنها لازم است که برای افراد بیمار. این درست نیست به فکر می کنم. اجتماعی فاصله است برای هر شهروند برای هر خانواده برای هر عضو خانواده است.”

“هر دولتی در این کشور هر اتحادیه خاک هر منطقه در هر روستا و در هر شهر هر خیابان-محل در حال حاضر قفل شده است. برای صرفه جویی در هند هر شهروند هند است که منع از خروج از خانه. یک Lakshman Rekha کشیده شده در درب خانه خود را. همین حالا ترک خانه خود” مودی گفت.

تعداد مثبت coronavirus موارد در روز چهارشنبه رسید 571 از جمله اتباع خارجی. در حالی که 39 نفر مرخص شده بعد از درمان نه از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im