همه از هند فعالیت در سمتی از لاک انتظار مشابه از چین: MEA

هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمت هند از خط کنترل واقعی (LAC) هند روز سه شنبه گفت: پس از یک اتهام توسط چین که هند نیروهای دو بار عبور از مرز در 15 ژوئن برای “فعالیت های غیر قانونی و تحریک و حمله چینی پرسنل” که منجر به یک برخورد جدی بین دو طرف منجر به مرگ حداقل 20 ارتش هند پرسنل.

با توجه به ارتش هند, 20 پرسنل از جمله حداقل یک افسر کشته شدند در Galwan دره در شرق لاداخ روز دوشنبه در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی برای اولین بار چنین حادثه در هند و چین مرز در آخرین 45 سال بازتاب گسترده تشدید. ارتش گفت: وجود تلفات در طرف چینی به عنوان یک واقعیت نیز تایید توسط چینی رسانه های دولتی.

در بیانیه صادر شده توسط وزارت امور خارجی هند گفت: این بحث شده است که از طریق نظامی و دیپلماتیک کانال د-تشدید اوضاع در منطقه مرزی در شرق لاداخ.

“فرماندهان ارشد تا به حال یک مولد جلسه در 6 ژوئن 2020 و توافق بر روی یک فرایند برای چنین de-تشدید. پس از آن زمین فرماندهان تا به حال یک سری از جلسات برای اجرای این اجماع رسیده در یک سطح بالاتر” MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: با اشاره به Lt General نشست سطح در مرز.

“در حالی که انتظار ما این است که آشکار شدن هموار طرف چینی رفتگان از اجماع به احترام خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan دره” MEA گفت.

“در اواخر شب و شب 15 ژوئن 2020 خشونت رو کردن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد. هر دو طرف متحمل تلفات است که می تواند اجتناب شده است تا به حال این توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس دنبال چینی سمت” MEA بیانیه ای گفت:.

“داده شده خود را مسئول رویکرد به مدیریت مرزی هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمتی از لاک. انتظار ما از طرف چینی,” سخنگوی گفت.

“ما باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم متقاعد نیاز برای نگهداری از صلح و آرامش در مناطق مرزی و حل و فصل اختلاف از طریق گفت و گو است. در همان زمان ما نیز به شدت متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و تمامیت ارضی” MEA بیشتر گفت.

پیش از این اوباما گفته است که هند سربازان دوباره عبور از خط کنترل واقعی در Galwan Valley منطقه و “هدفمند راه اندازی حملات تحریک آمیز” منجر به “درگیری شدید و تلفات.”

“هند سربازان دوباره عبور از خط کنترل واقعی در Galwan Valley منطقه و هدفمند راه اندازی حملات تحریک آمیز که منجر به درگیری شدید و تلفات” دولت-اجرا جهانی روزنامه تایمز به نقل از افراد ارتش آزادی بخش غربی تئاتر سخنگوی فرماندهی عنوان کرد و گفت. نه سخنگو و نه گزارش بیشتر پرداخته شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net