همه جدید و 15 دقیقه از DTC: در دره KB خانه خانه های آماده برای رفتن با بالا دارای امتیاز بالا مدرسه در $500s

در یک لحظه همه چیز به نظر می رسد تغییر و خانواده ها به دنبال به حرکت به فضای بیشتر و بهتر محیط اطراف با این معضل روبرو نسل بعد از نسل: شما می توانید در خانه های نزدیک به خود را در زمان خانه یا آپارتمان و یا شما می توانید برای رسیدن به چیزی جدید است که ممکن است مزایای شما می توانید پیدا کردن جایی که شما زندگی می کنند در حال حاضر.

در دره های جدید کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده در قلعه سنبه جنوبی از درخت تنهاست KB خانه می تواند طلسم از مزایای استفاده از فکر کردن خارج از جعبه — شروع با یک محل است که ارائه می دهد برخی از بهترین مدرسه انتخاب در منطقه مترو برای خانه های تک خانواده قیمت که در شروع $494,900.

در KB خانه مجموعه های کلاسیک در دره $499,900 یک قیمت واقعی برای 3 خوابه در مرتع پرورش احشام است که کامل زیرزمین 2-ماشین متصل گاراژ و تهویه مطبوع در حال حاضر گنجانده شده است. KB خانه دو خانواده به اندازه خانه مدل در نظر یکی بیش 2,350 sq. ft. به علاوه, زیرزمین و دارای سه حرکت-در-خانه آماده به تور از جمله جدید در مرتع پرورش احشام با 1,900 sq. ft. در $558,000.

در راه خود را برای دیدن KB خانه در دره, شما خواهید دید که چگونه این است که به دانشگاه ها و خرید در امتداد جنوب I-25 راهرو—ده دقیقه از درخت تنهاست و پارک مراتع و نشان دادن زیر 15 دقیقه از قلب DTC در این هفته مدرج کردن ترافیک.

شما همچنین شنیدن در مورد مدارس از جمله دارای امتیاز بالا Rock Canyon دبیرستان در 10-برای-10 ستاره در GreatSchools.org در حال حاضر و Buffalo Ridge ابتدایی نه دقیقه غرب امتیاز 7-برای-10 ستاره آزمایش در 9-برای-10; و منشور مدرسه که نزدیک تر هنوز هم.

این دره دارای یک برنامه ریزی مرکز جامعه با یک استخر است که بخشی از آن طرح جامع و برخی از امکانات رفاهی که برای شما آماده هستند برای دیدن امروز ارز قهوه خانه فقط در گذشته تحت پوشش پل شما صلیب در راه به KB خانه مدل. بازدید از خانه اول و توقف برای یک قهوه در زمانی که شما ترک.

و در مورد شما به دنبال یک کم تعمیر و نگهداری در پاسیو, انزال KB خانه خود را در مرتع پرورش احشام ویلا از $449,900 برای دیدن چند بلوک شمالی از مدل های کلاسیک; علاوه بر این برخی از 15 مایل از مسیرهای پیاده روی های برنامه ریزی شده که در حال برنامه ریزی به تصویب هر دو محله

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de