همه چشم بر شما

همه چشم بر شما – سبک زندگی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 07:59 IST | انجو Maskeri نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

آنها زوج ها در تاریخ در همه زمان ها. چه کسی بهتر از انتظار کارکنان در رستوران به شما بگویم در مورد شرم آور و خنده دار و کاملا رمانتیک تجارب بمبئی عشق پرندگان

Pic/Shadab Khan

عکس/Shadab خان

از لحظه ای که شما راه رفتن به یک رستوران برای دیدار با شریک زندگی خود را تا زمانی که شما ترک استوارت بار من و کاپیتان سکوت رعایت شما. با تشکر سال پشت پیشخوان آنها قوی مخزن دوستیابی داستان. و آنها در حال حاضر به بگویید.

‘گاهی اوقات همکاران تغییر; کافه نمی کند’

Nilesh Manimaran
کاپیتان Birdsong, کافه, Bandra
شاغل پس از: 2017

مورد علاقه من داستان عشق است که از این زن و شوهر که ملاقات برای اولین بار در کافه. یکی از آنها نشسته بود به تنهایی در جامعه جدول و از سوی دیگر بخشی از یک دختر بزرگ باند. تصادف دو شروع به صحبت کردن و کمک کرد. مانند آنچه آنها می گویند در مورد عشق در نگاه اول. آن را دلگرم کننده برای دیدن آنها مکرر کافه دست در دست. وجود یک صندلی ویژه در کافه [برای همکاران] و هنگامی که یک زن و شوهر می پرسد برای آن را آشکار است که آنها در یک تاریخ. نیز وجود دارد یک زن و شوهر که آباد, کافه, شکستن بعد زمان, آنها می رسند با شرکای جدید. اولیه hesitance مشهود است در زبان بدن خود را, اما همه چیز به زودی روشن کردن طبیعی است. می رود به می گویند که آنها عاشق کافه بیش از سابق خود را است.

‘شما می دانید یک تاریخ است که به خوبی توسط این دور از شراب’

Pic/Nimesh Dave
عکس/Nimesh دیو

Rakesh Varma
دستیار مدیر Santé آبگرم آشپزی BKC
شاغل پس از: 2017

تاریخ برای اولین بار است که معمولا بی دست و پا. آنها نمی دانند که آیا برای رفتن به یک دست دادن و یا در آغوش گرفتن. من دیده ام جوانمرد مردان جلو و یک صندلی برای زنان است. مواد غذایی به طور کلی کشتی یخ شکن و زنان به نظر می رسد بهتر است در قرار دادن سفارشات بیش از مردان است. اما شما می دانید که یک تاریخ است که به خوبی توسط این دور از شراب. زوج های مسن تر به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در مواد غذایی, اما آنها نمی آویزان در اطراف برای مدت طولانی. بسیاری جوان, مذاکرات بیشتر می خورد کمتر و اطراف چوب تا اواخر. ما حدود 20 زوج یک روز در رستوران. برخی از آنها را حداقل سه بار در ماه. در طول زمان آنها راحت تر با هر یک از دیگر. برخی از نزدیک به اندازه کافی پس از چند خرما به منظور یکدیگر را در ظروف. و به جای نشستن در سراسر جدول آنها را به یک صندلی در کنار هم. گاهی اوقات آن را نمی به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود. این یک بار زمانی که دختر رفته بود حمام مرد مخفیانه از من خواست به درخواست برای دسر. “بررسی مستقیم,” او گفت:.

‘اگر آن را بدون نشان دادن آن را بسته و ترک’

Pic/Bipin Kokate
عکس/Bipin Kokate

علم Gir Mondal
مباشر از آبی Bandra
به کار از سال: 2013

من را دیده اند در مراحل مختلف ارتباط خود را در رستوران. برخی آرام و خجالتی در حالی که دیگران در حال رسا. به طور معمول ما نه بیش از حد نزدیک به دلیل ما نمی خواهیم به مزاحم شدن. اما ما سنج اقدامات خود را—giggles, توجه, دست, برگزاری زود گذر در گوشی—چگونه تاریخ می گذرد. استدلال اتفاق می افتد به عنوان به خوبی. شده اند وجود دارد حتی زمان که در آن زن و شوهر را ترک کرده در یک هاف بدون دست زدن به مواد غذایی خود را. برای هر تاریخ بد وجود دارد یکی خوب است. ما پس از دریافت یک درخواست از یک زن برای تزئین منزل بخش با شمع و دلپذیر چراغ. او همچنین خواسته قرمز گلبرگ های گل رز به طور پراکنده در طول مسیر و قرمز و سیاه و بالن. او می خواست یک خواننده به زمزمه کردن یک آهنگ عاشقانه برای شریک زندگی خود را در حالی که او به او پیشنهاد. او رفت و پرسید: این مرد به ازدواج با او. آن شیرین بود. و او گفت: بله. با زوج, آن است که همیشه بر میدارد tab. جوان, دو فاک, می خواهم همه چیز را متفاوت انجام داده و معمولا تقسیم این لایحه. اگر آن را بدون نشان می دهد گاهی اوقات آنها حتی خود را دریافت مواد غذایی بسته بندی شده پرداخت و ترک.

‘این روزها زنان می خواهند به تب’

Pic/Bipin Kokate
عکس/Bipin Kokate

Bhim سینگ
ارشد مباشر آلفردو را Juhu
به کار از سال: 2010

اغلب هر دو طرف در بهترین رفتار در چند خرما و این روند تغییر نکرده در مدت زمان طولانی. وجود دارد قطعا یک سنبله در زوج های مایل به تقسیم این لایحه و گاهی اوقات ما حتی دیدن دختران که مایل به انتخاب کنید تا تب به طور مستقل. وجود دارد این یک بار زمانی که دختر رفت و به مقابله با این بهانه که مایل به استفاده از مستراح و حتی قبل از آنها قرار داده شده جهت چپ کارت های اعتباری خود را به پرداخت هزینه برای این لایحه در پیش است. در پایان وعده غذایی که اصرار داشت او پرداخت ما او را که این لایحه شد. من خوشحالم که او را به جرم. ما آنها را دیدم دوباره سه روز بعد. در این زمان او تب و آنها شده اند بازدید به طور منظم از و اغلب های زبانه.

“آیا همه چیز را باور نمی آنها می گویند در نرم افزار دوستیابی’

Pic/Nithin Mohan
عکس/Nithin موهان

Sasmit Manjrekar
مدیر فیل Co., پونا
شاغل پس از: 2018

ما حدود 10 زوج یک هفته به طور متوسط. دوستیابی برنامه های محبوب با جمعیت جوان در پونا پس از آن دیگر بی دست و پا زمانی که مردم برای اولین بار ملاقات از آنجا که بخش بزرگی از مکالمه باز شدن آنلاین. ما آنها را بشنود مقایسه رستوران ها و کافه ها است که آنها شده اند به بحث در مورد ظروف. بسیاری جوان است که همیشه محبوب ، regaling دیگر با داستان در مورد چگونه “آنها شکست این یک بار”. اما ما دیده ایم, ارتباط جنسی, در تمام سنین هیکل چون مشروب الکلی اجتماعی روان است. شده اند وجود دارد لحظات بی دست و پا بیش از حد. من به یاد داشته باشید یک مورد هویت اشتباه, که در آن یک مرد رسیده رستوران اولیه و منتظر بود برای خود تاریخ می رسند. پس از 20 دقیقه یک خانم در رفت و این مرد با عجله به درب به او خوش آمد می گوید. او به او یک نگاه و راه می رفت گذشته است. من می گویم این جلسه در شخص است و بهترین راه برای ارزیابی یک تاریخ. باور نمی کنم همه چیز را آنها می گویند در نرم افزار دوستیابی.

‘زمانی که به کسی پیشنهاد خانه ریشه’

Pic/Ashish Raje
عکس/Ashish Raje

بهارات Sharma
نوار, مدیر, Woodside مسافرخانه Colaba
به کار از سال: 2010

این یک داستان است که به سرقت برده نشان می دهد سه سال پیش هنگامی که یک زن و شوهر راه می رفت در حال معمول خود را دور از نوشیدنی و سپس ناگهان همه از یک مرد رو در بالای نوار و پیشنهاد به زن است. “آن را از آبی اما دوست داشتنی. هر کس در نوار ریشه برای او مایل به می گویند بله. و هنگامی که او کل خانه را تشویق می کردند. مرد خریداری یک دور عکس برای همه. ما دیده ایم بسیاری خوشبختانه تا کنون-afters اینجا. اما ما نیز دیده می شود خرما که در آن یک شریک است که از دیدن کسی که خارج از رابطه خود تا به حال به یک “محل اثبات” تصویر است. آن را سرگرم کننده برای دیدن همه آنها را متلاطم.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>