4 راجر سنگ دادستان استعفا از مورد به عنوان برگ برنده تبریک DOJ سر برای برش پسر او برخی از کساد


راجر سنگ از اینجا به دنبال مانند یک تبه کار در خارج از کشور, تقلید مسخره امیز از “هری پاتر و نامناسب رئیس جمهور.”
عکس: اندرو CABALLERO-REYNOLDS (گتی ایماژ)

در این نقطه من مطمئن هستم که چرا تهمت است دادستان کل ویلیام Barr رقص خیلی سخت است. شاید او دوست دارد به تماشای Barr معده اهسته تکان دادن. شاید او لذت می برد برای دانستن اینکه تا چه حد سر از وزارت دادگستری را به او را نجات دهد. شاید او خودآزارانه.

در هر صورت من مطمئن هستم که مغلوب ساختن پیشی جستن است با بهره گیری از تازه کشف شده clusterfuck است که پرونده از راجر سنگ است که در آن دادستان پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن homeboy دریافت برخی از هفت تا نه سال زندان و سپس رئیس جمهور پریدند در توییتر به تماس مزخرف این ادعا که در این مورد مطرح و پیشنهاد شد “سقط جنین از عدالت است.”

تبلیغات

روز بعد وزارت دادگستری اجرا با تکرار نام بد جان گودمن و تهمت وفادار ویلیام Barr ارسال کلمه به قاضی که حکم “نمی تواند به درستی منعکس وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این ماده” و این که حکم واقعی باید “بسیار کمتر” ان بی سی نیوز گزارش.

از ان بی سی نیوز:

آن خواستار قاضی در مورد امی برمن جکسون به نظر سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری در ساختن یک جمله مناسب.”

“متهم مرتکب جرایم جدی و سزاوار حکم حبس” اما بر اساس “حقایق شناخته شده به دولت, یک جمله از بین 87 تا 108 سال زندان می تواند در نظر گرفته شود بیش از حد و بی جا و تحت شرایطی. در نهایت دولت به عهده دادگاه به آنچه به عنوان حکم خاص است مناسب با حقایق و شرایط از این مورد” تشکیل پرونده گفت.

پس از آن روشن شد که بار محکم بود کار به عنوان رئیس جمهور را زیر و مایل به تضعیف خود را وکیل مدافع در مورد سرب دادستان هارون Zelinsky خارج به عنوان دادستان در این مورد.

“یکی دیگر از دادستان جاناتان Kravis نیز استعفا دادهر دو از این مورد و به عنوان دستیار آمریکا وکیل. Kravis روز سه شنبه در زمینه اطلاع با قاضی گفت: او ‘دیگر نشان دهنده دولت در این زمینه است.’ دو نفر دیگر از دادستان آدم Jed و مایکل Marando نیز خارج از این مورد” ان بی سی نیوز گزارش.

تبلیغات

رئیس جمهور در ادامه با او کودکانه سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد “سقط جنین” و “عدالت” در دفتر بیضی, سه شنبه, زمانی که او گفت که او نمی صحبت می کنند با DOJ در مورد سنگ صدور حکم اما او می تواند اگر او می خواست او را به خاطر لعنتی پادشاه!

“من می خواهم که قادر به انجام آن اگر من می خواستم. من حق مطلق به آن را انجام دهد. اقامت من در خارج از چیزهایی که به درجه ای است که مردم باور نمی,” او گفت: قبل از اضافه کردن که او “فکر توصیه مسخره بود. من فکر کردم کل دادستان مسخره بود.”

تبلیغات

“من فکر کردم آن را توهین به کشور ما و این نباید اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این همان مولر مردم قرار داده است که همه از طریق جهنم و من فکر می کنم آن را یک رسوایی” ان بی سی نیوز گزارش.

تهمت نیز در زمان هدف در چهار دادستان که استعفا داد و از این مورد پس از تضعیف تهمت های مورد علاقه کشاله ران حامی.

تبلیغات

وقتی پرسید که آیا او می تواند عفو سنگ جمهور اشاره کرد در آنچه که او می خواهم به استفاده از برای خود استدلال است.

تبلیغات

“دادستانی سوء رفتار” او نوشت.

تبلیغات

و این بخشی است که معنا ندارد برای من. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح هیچ مشکلی انجام آنچه او دوست دارد در حالی که در اتاق پس چرا را از شر فرد بری رقص اگر او تنها به عفو سنگ مهم نیست که چقدر زمان او می شود?

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) است called در وزارت دادگستری بازرس کل به “باز کردن یک تحقیق بلافاصله.” ما را صبر کنید و ببینید که چگونه به دور است که می رود. در ضمن سعی کنید برای لذت بردن از شر فرد بری poplock معمول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su