زنده در 89: برای اولین بار پس از مرگ تولد, Toni Morrison گرفتن حماسی حزب در موزه بروکلین


برنده جایزه نوبل نویسنده, Toni Morrison دارای یک رنگ ارغوانی روشن در “یک شب با Toni Morrison و دوستان او” در نیویورک, مارس 5, 1994.
عکس: کتی Willens (عکس از آسوشیتدپرس)

آن را روشن!آن را روشن!که در آن همه چیز ادبی زنده در ریشه

هیچ کس نمی تواند می گویند که ما نمی دهد Toni Morrison گل او در حالی که او با ما; قبل از مرگ او در 5 اوت سال 2019به معشوق نویسنده انباشته بود یک جایزه نوبل در ادبیات جایزه پولیتزر برای داستان ریاست جمهوری مدال آزادی و شماری دیگر تمجید. و امروز Feb. 18 در چه بوده است موریسون 89 تولد, بروکلین, n. y. مشهور موزه بروکلین است پرتاب یک حزب به افتخار ادبی آیکون—در واقع آنها میزبانی کامل در جشنواره: این Toni Morrison جشنواره: زنده در 89.

عکس: موزه بروکلین

تبلیغات

این جشنواره در حال وقوع در روز سه شنبه از 6 ساعت به 8 ساعت در موزه بروکلیننه تنها یک فرصت برای جشن موریسون طبقه میراث اما همچنین به بحث مداوم عدم تنوع در ادبیات, می گویند جشنواره بنیانگذاران Magogodi Makhene و Cleyvis نترا تاکر. در واقع این موزه به یاد ما “از 116 برندگان جایزه نوبل جایزه ادبیات تنها 15 رفت و به زنان است. تنها یک تا کنون اعطا شده است برای یک زن.”

آن زن بود Toni Morrisonبود که جایزه نوبل در سال 1993 برای بدن جمعی کار می کنند.

در یک نسخه برای رویداد موزه بروکلین شرح و تفصیل بیشتر در کمبود تنوع در چاپ و نشر, رسانه ها و سرگرمی های صنایع:

این اعداد به یک شهادتها داستان در مورد نمایندگی—که داستان منتشر کنید که کار با جشن و کلمات که سزاوار شکسپیر قد و قامت. یک نگاه سریع در چشم انداز رسانه های امروز به خوبی جواب نمی دهد برای فراگیر آینده—79 درصد از صنعت چاپ و نشر است سفید, کمتر از 40% از چاپ دیجیتال و برخي قاعدههاي كلي هستند زنانو لاشی 4.8 درصد از نویسندگان تلویزیون سیاه و سفید هستند.

در برابر این چشم انداز, Toni Morrison جشنواره: زنده در 89 جمع آوری یک گروه متنوع از هنرمندان و نویسندگان—در کنار مخاطبان است که به نظر می رسد مانند آمریکا امروز—به مناسبت درخشش بی نظیر نابغه است.

تبلیغات

شعار افتتاحیه این رویداد به عنوان “جشن پررنگ, سرگرم کننده, خنده دار, خوشمزه بازیگوش و روحیه جوان از تونی موریسون” شرکت کنندگان می توانند انتظار “جشن اجرای موسیقی فصیح سخنرانی خوانش اجدادی تماس و پاسخ و بیشتر است.” ویژه مهمانان و سرگرمی در Toni Morrison جشنواره عبارتند از:

مهم ترین رویداد سازمان به ما بگویید که Toni Morrison جشنواره: زنده در 89 “reimagines ما میراث ادبی امروز با محور Toni Morrison به عنوان یکی از متنوع بسیاری از متفکران.” در واقع موزه فرض وجود دارد بسیاری از خوانندگان و نویسندگان و منتقدان که در نظر Toni Morrison خود را به عنوان شکسپیر—یا شاید آنها باید. آنچه که ما با اطمینان می دانیم این است که 89 سال پس از تونی موریسون به دنيا آمد و تنها شش ماه پس از او در سمت چپ آن این های ادبی افسانه ای است که هنوز هم بسیار زنده به ما.

تبلیغات

بلیط های در دسترس هستند در وب سایت جشنواره از طریق Eventbrite. اولین 100 بلیط رایگان هستند و سپس $10/بلیط. می توانید آن را به موزه بروکلین امشب ؟ این Toni Morrison جشنواره: زنده در 89 نیز زنده جریان و ترویج پست-جشنواره حوادث در سراسر رسانه های اجتماعی در @ToniMorrison.جشنواره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>