Alia Bhatt سهام مرموز پست پس از Kangana Ranaut اشاره او در حالی که ادعا می کند در Sushant Singh Rajput مرگ مورد

Alia Bhatt به اشتراک گذاشته است مرموز پست ساعت پس از Kangana Ranaut کشیده نام او در مصاحبه اخیر خود. ‘حقیقت را حقیقت و دروغ خواهد بود, دروغ,’ به اشتراک گذاشته Alia Bhatt در Instagram داستان. او به زودی پس از پدر Mahesh Bhatt را مرموز پست بیان او ندارد ‘خواهید بود به یاد می آورد به عنوان مقدس” است.

از طریق آخرین Instagram پست چیزهای دیگر اشاره کرد که Kangana دروغ گفتن در مورد بازیگر و mudslinging خانواده اش. “حقیقت این است که حقیقت حتی اگر هیچ کس به آن معتقد است. دروغ دروغ است حتی اگر هر کس معتقد است آن” مشترک آلیا در Instagram.

نگاهی به:

width: 640px; height: 1339px;

Kangana Ranaut سوال چگونه ممکن است که Alia Bhatt دریافت جایزه برای او ’10 دقیقه’ در نقش ‘خندقها پسر در حالی که Sushant Singh Rajput را ‘Chhichhore’ دریافت نمی کنند هر قدردانی. او در مورد قوم و خویش و با خوشحالی گفت که در حالی که Deepika حاضر به گرفتن یک جایزه برای ‘سال نو مبارک’ با بیان اینکه ‘ملکه’ سزاوار آن بهتر آلیا با خوشحالی پذیرفته جایزه برای ‘خندقها پسر.

در حالی که تماس Taapsee Pannu و Swara Bhasker ‘B-grade بازیگران’, Kangana همچنین ذکر شده که آنها بهتر از بازیگران, میان چیزهای دیگر. در ضمن, Kangana همچنین صحبت در مورد چیزهای دیگر پدر Mahesh Bhatt, اشاره است که او اجرا می شود یک سر و صدا. Kangana گفت که Mahesh Bhatt بهترین دوست Javed Akhtar کنترل همه چیز را در بمبئی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de