Alia Bhatt چرا کوه کایلاش نقش مهمی در ‘Sadak 2’

Sadak 2 تمام مجموعه برای انتشار در یک OTT پلت فرم است و یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال 2020 بازیگران Alia Bhatt, Aditya Roy Kapur, سانجی دات و Pooja Bhatt. این فیلم همچنین علائم آلیا و Pooja پدر و فیلمساز Mahesh Bhatt را باز گشت به عنوان یک مدیر پس از 21 سال است.

اعلام این خبر از انتشار آن در دیزنی+ Hotstar ساخته شده بود روز دوشنبه در یک ویژه زنده رویداد حضور داشتند توسط Alia Bhatt, Ajay Devgn, Akshay Kumar, Varun Dhawan و آبیشک باچان. بازیگران صحبت در مورد آنها چگونه بوده است صرف وقت خود را در مستند. در حالی که Arsalan که به میزبانی مجازی کنفرانس مطبوعاتی گفت که او آموخته یوگا آلیا گفت: او را برداشت مراقبه و آموخته گیتار.

آلیا همچنین پوستر از Sadak 2 و بسیار هیجان زده در مورد این فیلم. او گفت: “این فیلم یک بازگشت به خانه در معنای واقعی. آن را تداوم اول فیلم است.” او همچنین نشان داد که کایلاش Parvat نقش مهمی در این فیلم است. در این پوستر وجود دارد هیچ شخصیت نشان داده شده او روایت نقل قول از پدرش Mahesh Bhatt آشکار دلیلی پشت آن است. او به عنوان خوانده شده, “کوه کایلاش – نا محدود کوه ردپای خدایان و عقل از سر فرزانگان. آن سراى خدا از همه خدایان – لرد شیوا است. آیا ما نیاز به هر چیز دیگری و یا بازیگران در این فضای مقدس? پس از آغاز زمان بشریت را در بر داشت و آن را پناهگاه در کایلاش. این محل که در آن همه جستجو به پایان می رسد. Sadak 2 است راه عشق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de