Alexx O’Nell می پیوندد Sushmita Sen در ‘Aarya’ خواستار آن را در یک سفر موسیقی پیچیده وب جرم و خانواده, عشق, داستان

Sushmita Sen را Diensey+ Hotstar, نشان می دهد, Aarya است multistarrer با بازیگران مختلف گرد هم آمدن و teaming تا برای اولین بار. نشان می دهد همچنین ستاره Chandrachur سینگ Sikander Kher, Namit داس Sugandhan Garg و دیگران در نقش محوری. در حال حاضر نیز نشان داد که بازیگر-تبدیل-نوازنده Alexx O’Nell نیز نقش مهمی در Aarya و آن را ترکیبی از دو از او حرفه بازیگری و یک نوازنده.

صحبت کردن در مورد همان Alexx در بیانیه ای گفت: “نقش باب ویلسون است تعجب عنصر از مجموعه و در قسمت آخر شما ببینید این شخصیت فریبنده تبدیل به طور کامل شدن در میان اکثر بخش جدایی ناپذیر از این داستان گیج.”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده “در حالی که Aarya است که در واقع یک جرم و جنایت, درام, آن را نیز یک سفر موسیقی یک شبکه پیچیده از جرم و خانواده, و بالاتر از همه عشق داستان است. وجود دارد خیلی بیشتر به این سری از را می توان جا به یک تریلر و من فکر می کنم کسانی که در انتظار یک سرراست روایت غافلگیر خواهد شد به تجربه هیچ چیز کمتر از پیچیده ساخته شاهکار است.”

Alexx افزود: “این نقش یک رویا به حقیقت می پیوندند و من همیشه سپاسگزار به رم Madhvani, Abhimanyu ری, ریخته گری و مدیریت در Metta استعداد برای ساخت آن اتفاق می افتد.”

او شده است یک بخش از چند بالیوود و جنوبی فیلم یعنی Main Aur چارلز Cheeni Kum, Madrasapattinam بذله گو Ek Je Chhilo رجا Chittagong و Urumi.

او همچنین ستاره دار در را نشان می دهد یعنی جانسی Ki Rani, Dhoondh Legi منزل Humein داخل لبه بوز: مرده یا زنده به نام چند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de