هشدار پلیس دهلی quells شایعات, خشونت, دو, بازداشت

پلیس دهلی روز یکشنبه بازداشت حداقل دو نفر برای شایعه اذهان عمومی در این شهرستان به عنوان اطلاعات تایید نشده در مورد خشونت در نقاط مختلف شهر گسترش در رسانه های اجتماعی.

“برخی از افراد بازداشت شده برای شایعه اذهان عمومی و موارد ثبت شده در برابر آنها. دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات و سخنرانی نفرت” پلیس دهلی نرم افزار MS Randhawa گفت.

ANI گزارش داد که دو مظنون شده بود دستگیر و به پلیس برای اقدام بیشتر برای شایعه اذهان عمومی.

پلیس دهلی ساخته شده یک سری از توییتر دسته از مناطق مختلف.

“باور نمی کنم در هر شایعات در مورد حوادث در Sangam Vihar, Ambedkar ناگار Hauz Rani و یا هر منطقه دیگر. همه افسران هشدار هستند و گشت و دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات” DCP جنوب دهلی نو گفت: در یک صدای جیر جیر.

در تجدید نظر این خواسته مردم به این باور در شایعات در مورد حوادث در این مناطق

“همه افسران هشدار هستند و گشت و دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات ،

پیش از این توییتر دسته از DCP غرب دهلی نو روشن است که هیچ حقیقت در پشت پیام در مورد گزارش خشونت در نقاط مختلف شهر از جمله Tilak نگر Rajouri, باغ, Hari نگر و Khayala.

“یک شایعه متوجه شده است که برخی از تنش در Khyala-Raghubir نگر منطقه غرب منطقه. هیچ حقیقت در پشت آن است. همه در حال درخواست برای حفظ آرامش به عنوان وضعیت کاملا عادی و صلح آمیز” DCP غرب دهلی نو گفت.

شایعه است که بزرگترین دشمن آن را گفت.

“وضعیت عادی در سراسر شهرستان از افسران ارشد در حال نظارت بر وضعیت. برخی از وحشت در تماس هستند که من می خواهم به مردم دهلی نو به پرداخت توجه به آنها” پلیس دهلی نرم افزار MS Randhawa گفت.

“ما دریافت برخی از وحشت تماس از West Delhi South East Delhi مدنپور Khadar, Rajouri, باغ, Hari نگر و Khayala. لطفا همین حالا آنها را سرگرم. این وضعیت طبیعی است در این مکان است. پلیس در حال نظارت بر رسانه های اجتماعی را در برابر شایعه-mongers,” او گفت:.

شمال پلیس دهلی نیز مشابه روشن شدن.

“وضعیت صلح آمیز است. شمال پلیس منطقه است و هشدار و در حال حاضر در این منطقه است. لطفا اعتماد ندارند و از گسترش هر گونه تایید نشده اخبار/ شایعات” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

آن را نیز توییتی یک پیام ویدئویی توسط Shalini سینگ مشترک CP از محدوده غربی گفته است که وضعیت به طور کامل صلح آمیز و عادی.

سلول خاص از پلیس دهلی گفت: “تلاش های هماهنگ ساخته شد بازیگوش و ضد اجتماعی عناصر برای ایجاد وحشت است.”

صدای جیر جیر گفت: “تلاش های هماهنگ ساخته شد بیش از شب بازیگوش و ضد اجتماعی عناصر برای ایجاد وحشت در دهلی نو با پخش شایعات نادرست از شورش بیش های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی… در حقیقت چیزی وجود دارد..”

جنوب شرق پلیس منطقه که تحت آن حساس شاهین باغ منطقه آبشار نیز درخواست کرد برای آرام است.

“وجود دارد موجی از تماس های که تایید شده و همه از جمله تماس های جعلی بود. این شایعات تنها. لطفا پرداخت نمی توجه به چنین تماس ها و خودداری از گسترش چنین تماس های جعلی ،

اطلاعیه ها نیز ساخته شده بودند از مساجد در منطقه جذاب برای آرام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>