عکس: جی ریوز (AP تصاویر)

شهردار این شهر با یکی از بالاترین درصد از ساکنان سیاه در امریکا صحبت کرد روز سه شنبه در برابر قانون است که موجب شد این شهر به جشن آن متفق میراث حتی اگر—و این بخش کاملا bonkers—شهر ندارد یکی است.

Birmingham, Ala., این است که 72 درصد سیاه وساخت آن چهارم-blackest شهرداری در امریکا با بیش از 100 ، 000 ساکنان ایالات متحده به داده های سرشماری. همچنین بزرگترین شهر در دولت است که با افتخار به تماس خود را به “زادگاه کنفدراسیون” پس از نمایندگانی از شش کشور ملاقات کرد و در 4 فوریه 1861 و به طور رسمی تاسیس Confederate States of America, تصمیم گیری است که آنها را به جای خود بردگان از آمریکایی ها.

تبلیغات

به این دلیل آن را قابل درک است که چرا دولت تاریخ-آگاهانه نمایندگان مجلس با تصویب آلاباما یادبود حفظ عمل از سال 2017منع “جابجایی, حذف, تغییر, تغییر نام و یا دیگر اختلال از هر معماری قابل توجهی ساختمان یادبود ساختمان یادبود خیابان یا بنای تاریخی واقع در اموال عمومی است که در جای خود برای 40 سال یا بیشتر.” در حالی که این قانون باعث می شود هیچ خاص ذکر مؤتلفه یادبود یا سفید supremacist خائن به کشور خود را تحمیل $25,000 خوب برای هر شهرداری که نقض قانون است.

در ژانویه 2019 یک قاضی فدرال باطل قانون زمانی که بیرمنگام مقامات شهرستان تصمیم به حذف یک Confederate monument که بنا در مرکز شهر پارک در سال 1905. پس از آلاباما دادستان کل استیو مارشال به دادگاه تجدید نظر تصمیم, Birmingham آمد تا با یک راه حل: آنها ساخته شده است یک جعبه چوبی در اطراف بنای یادبود برای مردم سفید کون لگد.

اما هر گونه سابقه هواخواه می داند که سفیدی تولید میل برای جانمایی نقاط ضعف. با توجه به WFSAدر فوریه. 11, آلاباما, دولت بهداشت ، جرالد آلن (R-تاسکالوسا) آمد تا با یک راه منحصر به فرد برای جشن ماه تاریخ سیاه. او معرفی یک لایحه است که افزایش خوب به 10000 $در هر روز برای هر شهر که بی احترامی به حرمت “از دست داد علت” یادبود.

“این مهم است برای محافظت از میراث و تاریخ این کشور بزرگ است” آلن توضیح داد Confederately به راحتی از فراموشی به ذکر جزئیات مهم در کل این بحث:

بیرمنگام ندارد مؤتلفه تاریخ است.

“شهر بیرمنگام, تاسیس در سال 1871 وجود نداشت در طول جنگ های داخلی گفت:” بیرمنگام شهردار Randal Woodfin. “بنابراین قرار دادن مجسمه در این پارک با داشتن این مجسمه در این پارک بزرگداشت چیزی که وجود ندارد, آن را سخت به آن اتصال است. اما من می خواهم همه شما را به اتصال این: ما در حال گفت حفظ چیزی است که ما در حال گفت محافظت از چیزی است که یک سیلی به ساکنان این شهر است.”

تبلیغات

گذشته از Woodfin را واقعی clapback در نفاق از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که معمولا به نفع محلی کنترل آن باید اشاره کرد که این بنای تاریخی شد بودجه بیرمنگام فصل از ایالات دختران کنفدراسیون های Ku Klux Klan-محبت neo-Confederate که طرفداران برای سفید supremacist تروریسم, دفاع مؤتلفه آثار پس از متحد کردن راست مارس در Charlottesville, Va., و هماهنگ مبارزات انتخاباتی قانع کننده کتاب درسی ناشران به reframe جنگ داخلی.

تبلیغات

این گروه اذعان کرد هدف این است که به “ارائه آن را ممکن است برای این نمایندگان ما جنوبی مسابقه به حفظ برای که مسابقه آن برتری خود را زمین است.” در تاریخ 14 نشست سالانه کارولینای شمالی تقسیم ایالات دختران کنفدراسیونسخنران extolled سازمان’ فضائل:

شما آهنگ های قدیمی جنوب: شما موضوع جدید جنوبی; و به روز در این ساعت از صلح و تجارتی که مردان مستعد ابتلا به فراموش پیدا کنیم و شما با هم متحد ایالات دختران کنفدراسیون همه هنوز هم وفادار به جنوب حقوق, دموکراسی و, تشکر از خدا به برتری.

تبلیغات

رای گیری در این لایحه به تعویق افتاده است تا همه سفید و قانونگذاران جمهوری خواه می تواند تولید به اندازه کافی بزاق تف در تمام 210,000 چهره کسانی که اقامت در بیرمنگام. آلن اشاره می کند که لایحه خود را در شهرستانها اجازه می دهد تا برای به دست آوردن یک چشم پوشی از دادستان کل اگر آنها می خواهند برای تغییر یک موجود بنای تاریخی است.

ریشه نمی تواند تایید اگر Woodfin ارائه شده است یک درخواست رسمی به بهانه بیرمنگام از ساکنان آلاباما سفید supremacist صورت-تف قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su