آکشی کومار احزاب با Varun Dhawan, سارا علی خان در “حمال هیچ 1′ جمع بندی باش

Varun Dhawan و سارا علی خان بودند جامعی در جمع بندی باش از فیلم “حمال شماره 1” در بمبئی. توسط مدیر David Dhawan این حزب تا به حال تعجب مهمان بازدید در آکشی کومار.

این Khiladi عمل نیز شناخته شده برای طنز زمانبندی. بنابراین او از پیوستن به هم زدن باعث می شود آن را حتی بیشتر هیجان انگیز است. اما آنچه که ما رو پمپاژ آدرنالین است که فکر می David Dhawan, Varun Dhawan و آکشی کومار همکاری برای یک فیلم به زودی ؟ شد دعوت نیز به دلایل حرفه ای?

پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و denims زوج با یک کلاه, Akshay Kumar نگاه suave. او کاملا لذت در حزب با توجه به Akshay باعث نادر ظاهر در احزاب است.

نگاهی به:

در ضمن Varun Dhawan و سارا علی خان به نظر می رسید در یک شیار. دو مطرح شده هم در برخی از سرگرم کننده به شمار. Riteish Deshmukh را سایه (مطابق با همسر, Genelia d’souza Deshmukh دامن) همچنین مطمئن شوید که به در رواج به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>