Akhil Turai های بی حد و حصر بیوگرافی این دانشمند هندی

Akhil Turai های بی حد و حصر بیوگرافی این دانشمند هندی – شیوه زندگی

به روز شده: May 03, 2020, 13:23 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Akhil Turai متولد شد در Kurnool, Andhra Pradesh در تاریخ 21 ژانویه 1995

Akhil Turai

Akhil Turai

هند یک کشور که در حال توسعه در یک سرعت سریع. هنوز, با وجود این, آن است که تجربه آنچه کارشناسان از آن به عنوان ‘فرار مغزها’ مغز تخلیه مهاجرت توده ماهر و یا افراد تحصیل کرده از کشور در جستجوی زندگی بهتر و استانداردهای حرفه ای ، وجود یک درک فقدان فرصتهای که موجب شد مردم هند به حرکت به دیگر کشورها به منظور دستیابی به اهداف خود. این درست است برای هر هندی که هنوز هم وجود دارد چند که اعتقاد دارم در خدمت وطن و کشور افتخار می کنیم. یک چنین فرد Akhil Turai یک موشک دانشمند و کارآفرین است.

Akhil Turai متولد شد در Kurnool, Andhra Pradesh در تاریخ 21 ژانویه سال 1995. به عنوان یک پسر جوان او شروع به تحصیل خود را در مدرسه سنت جوزف شد اما نقل مکان کرد و در سن نه سالگی به بمبئی جایی که او با حضور فرشته مقدس مدرسه ، او فارغ التحصیل از Wamanrao Muranjan تاریخ و کالج در Mulund.

هنوز بسیاری از مردم می دانند که در مناقصه سن 17 Akhil ثبت نام به صورت الکترونیکی مهندسی در Datta Meghe دانشکده مهندسی در ایرلی. پس از بمبئی دانشگاه اعطا اشتباه نمرات او کاهش یافته خارج از دانشگاه. جالب توجه است هر چند پس از او تا به حال کاهش یافته است از Akhil مطالعه فیزیک نجومی مستقل حاضر در MOOCs.

از دوران کودکی Akhil می گوید که او مجذوب شده توسط این دانشمند بزرگ استفان هاوکینگ. در 18 پس از حذف از Datta Meghe دانشکده فنی و مهندسی او ثبت نام برای رشته مهندسی نساجی در موسسه تکنولوژی شیمیایی در Matunga. اما بعد از او منتقل به رنگهای علامت فن آوری است. Akhil اشاره به این تصمیم به عنوان “خود به خودی” و اذعان دارد که او به اندازه کافی بالغ به چنین راش تصمیم گیری در مورد آینده خود را. با وجود این تصمیم ضربه او اذعان می کند که او به خوبی انجام نمی شود در این موسسه به دلیل عمق او علاقه مند نبود در شیمی است.

در طول بحث با یکی از اساتید آن پیشنهاد شد که Akhil سوئیچ دوره از شیمی به فیزیک. او همیشه علاقه مند به فیزیک بود و سرآمد به خصوص در نجوم است. پس از استاد, توصیه او کاهش یافته است از کالج برای دومین بار و پیوست SRM دانشگاه در رشته مهندسی هوا و فضا. Akhil نمرات شدند و در نهایت در مسیر بازگشت و با وجود در نظر گرفتن یک سال از تحصیل خود را با توجه به مسائل مربوط به سلامت او در نهایت به دست خود را در رشته مهندسی هوا فضا.

با الهام از بیل نای را سیارهای جامعه او برنامه ریزی شده به منظور توسعه یک مگا سیارک دفاع سیستم لینک های جهانی در سراسر زمین برای محافظت از سیاره ما از تاثیر غیر منتظره از سیارک ها. برای او برنامه ریزی شده برای کار با ناسا JAXA, Roscosmos ESA و ISRO.

بسیاری از مردم (حتی امروز) فکر می کنم که Akhil Turai با این نسخهها کار برای ناسا اما او با رد این ادعا و خواستار آن جعل است. با این حال او می گوید که او با بسیاری از دانشمندان ناسا. در حال حاضر او تا به بسیاری از جریان عقد قرارداد با آژانس های فضایی خود را برای ماموریت های آینده از ساختمان یک سیارک به سیستم دفاع. به یاد داشته باشید که Akhil اختصاص داده شده خود را در سیارک دفاع سیستم جهانی پیوند (یک سازمان غیر انتفاعی) برای نجات بشریت است.

بعلاوه او قصد دارد برای شروع یک مهندسی و, شرکت فضایی که او می گوید: عملیاتی خواهد شد و تا سال 2025.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im