همیشه از Ajay Devgn starrer Tanhaji: گمنام جنگجو منتشر شده در ژانویه سال 2020 آن را قدردانی شده توسط مخاطبان و همچنین از صنعت بالیوود برای آن حماسه سرایی. این فیلم نیز حاضر به آهسته آن رول در دفتر جعبه را به عنوان آن در حال حاضر به نظر می رسد برای به چالش کشیدن عمر رکورد شهید کاپور کبیر سینگ.

در حال حاضر Hrithik Roshan نیز جلو آمده و باران ستایش خود را در این فیلم است. فوق العاده از 30 بازیگر در زمان به حساب توییتر خود را و نوشت: “فقط تماشا #Tanhaji چه باور نکردنی فیلم . بهترین اقدام تا کنون. @ajaydevgn و Kajol تعظیم ! سیف فقط درخشان . کل بازیگران/خدمه نیاز به یک تشویق برای این تلاش عظیم! @Officialneha تو فوق العاده بودند. آنچه یک فیلم است.”

کارگردانی شده توسط Om Raut, Tanhaji: گمنام جنگجو است که بر اساس زندگی افسانه ای Maratha جنگجو Taanaji Malusare بود که Chhatrapati Shivaji قابل اعتماد افسر. این فیلم همچنین ستاره دار Kajol به عنوان آجی همسر Savitribai Malusare در حالی که سیف علی خان, بازی های برگزار شده آنتاگونیست Udaybhan Rathod.

این فیلم در حال حاضر highest-grossing Bollywood فیلم از سال 2020 با مجموعه ای از اطراف Rs 275 کرور در داخل کشور. Tanhaji: گمنام جنگجو است به خصوص نزدیک به آجی قلب به عنوان آن را نیز نشانه اش 100 فیلم در این صنعت است. در یک مصاحبه باز در مورد نقش خود به او گفت: “چیزی مانند Tanhaji: گمنام جنگجو یا افسانه Bhagat Singh باعث می شود شما فکر می کنم که چگونه ممکن است که چنین فداکاری های ساخته شده توسط مردم ؟ ما حتی نمی تواند فکر می کنم از (آن). آنها باید متفاوت مردم چه فکر می کنند و نحوه عملکرد آنها. این کشور برای اولین بار آمد برای آنها” هندوستان تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de