Ajay Devgn اهدا تومان 15 لاخ به FWICE به کمک دستمزد روزانه کارگران در طول coronavirus مستند

Ajay Devgn که تبدیل 51 ساله, rang در روز تولد خود را در یک بسیار خاص و شیوه ای. این بازیگر اهدا تومان. 51 lakhs به فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) به کمک دستمزد روزانه کارگران در زمان coronavirus مستند از 21 روز.

فیلمساز Ashoke پاندیت همچنین مشاور ارشد از FWICE مشترک یک ویدیو که در آن او تشکر Ajay Devgn برای کمک و خواست مردم دیگر به حمایت از دستمزد روزانه کارگران بیش از حد. “عزیز Ajay Devgn, ما با تشکر از شما برای کمک سخاوتمندانه از Rs 51 lakhs نسبت FWICE نفع ما 5 لاخ سینمایی کارگران است. شما ثابت کرده اند که بارها و بارها به خصوص در زمان بحران است که شما یک زندگی واقعی Singham. خدا به شما برکت دهد” او نوشت: در کنار این ویدئو.

در اینجا این ویدئو:

اواسط روز بود که قبلا گزارش شده است که فیلمساز Rohit Shetty بود نیز اهدا تومان. 51 لاخ به FWICE. شرکت ضمن Rohit Shetty و Ajay Devgn به اشتراک گذاری یک رفاقت و خاموش کردن صفحه نمایش. بازیگر مشغول به کار در Rohit Shetty فیلم به یاد ماندنی ترین بودن “Golmaal’ و ‘Singham’.

آجی که در گذشته دیده می شد در ‘Tanhaji: گمنام جنگجو’ نیز بخشی از Rohit Shetty آینده فیلم “Sooryavanshi’. شامل Akshay Kumar and Katrina Kaif در نقش سرب در فیلم نیز به ارمغان می آورد ‘Simmba’ Ranveer Singh. میله میله برای مارس 24 انتشار در ابتدا فیلم سرنوشت در حال حاضر می توان تصمیم گرفت یک بار این مستند به پایان می رسد و تئاتر باز دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im