یک دادگاه ویژه در روز سه شنبه اجازه کنگره MP Karti چیدمبرم یک متهم در Aircel Maxis مورد سفر به خارج از کشور. این دادگاه همچنین دستور Karti برای ارسال خود برنامه سفر به تحقیق در مورد سازمان قبل از سفر به خارج از کشور.

Karti چیدمبرم قبلا ثبت درخواست و قبل از دادگاه به دنبال مجوز برای سفر به لندن و فرانسه به مدت دو هفته برای حضور در مسابقات تنیس.

در ضمن یک دهلی دادگاه امروز به کارگردانی نوبت دست به ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم و پسرش Karti برخی از اسناد ثبت شده همراه با اتهام ورق در INX فساد رسانه ای مورد.

پیش از این دادگاه تا به حال اعمال محدودیت در سفر سابق اتحادیه وزیر P چیدمبرم و پسرش Karti هر دو که در حال حاضر در پیش بینی وثیقه در Aircel Maxis مورد. دادگاه تا به حال اعمال محدودیت در سفر خود کارگردانی آنها را به ترک این کشور بدون اجازه قبلی است.

Karti مواجه است چندین پرونده های جنایی در حال بررسی توسط اد و CBI از جمله یکی که مربوط به ترویج سرمایه گذاری خارجی مدیره ترخیص کالا از گمرک به INX رسانه ها برای دریافت منابع مالی خارجی از 305 تومان کرور روپیه هنگامی که پدر او وزیر دارایی.

چیدمبرم را بازداشت گرفته شده در آگوست 21, زمانی که او دستگیر شد توسط بانک مرکزی در INX فساد رسانه ای مورد. در اکتبر 16, اد او را دستگیر کردند در جداگانه پول شویی مورد.

در دسامبر 4, 2019, دیوان عالی کشور قید وثیقه به چیدمبرم پس از 105 روز از بازداشت در مورد پول شویی تسلیم اد. Karti همچنین در حال حاضر به قید وثیقه در هر دو مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de