آلودگی هوا به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه مردمی است. یک مطالعه جدید می یابد و همچنین باعث می شود Coronavirus بسیار کشنده تر


Illustration for article titled Air Pollution Disproportionately Affects Black Folks. A New Study Finds It Also Makes Coronavirus Much More Deadly

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

جدید مطالعه در سراسر کشور تاسیس شده است روشن ارتباط بین قرار گرفتن در معرض آلودگی و COVID-19 نرخ مرگ و میر, پیدا کردن coronavirus بیمارانی که زندگی در مناطق با سطوح بالای آلودگی هوا بیشتر احتمال دارد به مرگ از این ویروس نسبت به کسانی که زندگی در جوامع با تمیز کننده هوا.

تبلیغات

بیرون آمدن از دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت, مطالعه تجزیه و تحلیل بیش از 3 ، 000 شهرستانها در سراسر ایالات متحده—پوشش حدود 98 درصد از جمعیت کشور, Vox گزارش. محققان نگاه شهرستان در سطح COVID-19 مرگ “تنظیم به صورت تخت بیمارستان در دسترس و میزان چاقی و استاندارد جمعیتی عوامل” Vox می نویسد. چه آنها پیدا بود یک افزایش کوچک خطرناک ذرات شناخته شده به عنوان PM 2.5, ارتباط با افزایش نرخ مرگ و میر از این بیماری است.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش این اولین مطالعه در سراسر کشور به تایید لینک های آماری که کارشناسان بهداشت عمومی و محیط زیست عدالت طرفداران بود مشکوک هفته: که آلوده تر از هوای نفس شما را بیشتر مستعد ابتلا شما به مرگ و یا به شدت بیمار از COVID-19. با توجه به زمان این گزارش همچنین نشان داد “فقط یک افزایش اندک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی می تواند جدی coronavirus مربوط به عواقب حتی حسابداری برای دیگر عوامل مانند سیگار کشیدن و نرخ تراکم جمعیت.”

این می تواند تا حدی توضیح دهد که چرا مردم در حال مرگ هستند در چنین نامتناسب نرخ ها از این بیماری مهم نیست که کدام منطقه از کشور زندگی می کنند. همچنین تأکید ماهیت سیستمیک از مشکل است.

تبلیغات

از آنجا که از دهه نژادپرستانه سیاست های مسکن و اتلاف سرمایه از جوامع آفریقایی آمریکایی محله هستند بیشتر احتمال دارد که سطح بالایی از آلودگی است. آنها—همراه با Latinx جوامع هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی بعدی به مناطق صنعتی و بزرگراه ها به صورت مثال و توسعه جدی در شرایط مزمن مانند آسم به عنوان یک نتیجه. یک گل میخy از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو یافت ساکنان تاریخی redlined محله بودند بیش از دو برابر احتمال دارد که دیگران برای رفتن به اتاق اورژانس برای آسم.

این مهم است پس برای مشاهده این ظهور نابرابری به عنوان بازتابی از سیاست های آمریکا و اولویت های: قوانین حاکم بر که در آن زندگی می کنیم جایی که بیمارستان های ما دارند و چقدر ما هزینه های بیمه و چه صنایع می توانید به دور و همچنین تاثیر عمیقی بر مردمآمریکا بدن.

تبلیغات

با وجود افزایش نگرانی عمومی در مورد محیط زیست, آلودگی هوا تنها به بدتر در برخی از مناطق در چهار سال گذشته به دلیل تهمت و دولت آرام مقررات در صنعت—کارخانه ها اجازه می دهد به تخلیه زباله های تر و منتشر می کنند بیشتر سموم از آنها در روسای جمهور قبلی.

کارشناسان آشنا با داده ها بر محیط زیست و سلامت نابرابری بودند های نگرانی های خود را با سیاستگذاران در ماه مارس و قبل از Dr. Anthony Fauci اذعان کرد “واقعی نقاط ضعف و حقانیت در جامعه ما” را ساخته اند که آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار آسیب پذیر به COVID-19.

تبلیغات

“سلامت اختلافات همیشه وجود داشته و برای آمریکایی آفریقایی جامعه” Fauci گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “اما در اینجا دوباره با بحران, چگونه آن را درخشان نور در چه غیر قابل قبول است.”

اگر فقط مردم مسئول بوده و توجه. و یا حتی بدتر, اما به همان اندازه احتمال دارد امکان: آنها می دانستند, و به سادگی نمی مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de