نیروی هوایی بیانیه به دنور پست در مورد NHL ورزشگاه سری مشکلات

بیانیه زیر را ایمیل فرستاده شد به دنور پست پس از درخواست ساخته شده بود به اظهار نظر در روز شنبه ترافیک طولانی امتیازی/حمام خطوط پارکینگ مسائل و مشکلات دیگر در ارتباط با NHL ورزشگاه سری رویداد در شاهین ورزشگاه.

“مانند در هر AF رویداد ما را مطالعه چه خوب پیش رفت و چه نیست. برخی از افکار فوری در اینجا بودند (به) باید امتیازات بیشتر از فروشندگان به امید کمتر ایجاد صف های طولانی.

“چند تلاش های ساخته شده توسط NHL و آکادمی نیروی هوایی برای هشدار دادن به شرکت کنندگان در مورد ترافیک بالقوه تاخیر به فروخته ورزشگاه سری بازی دیروز. در علاوه بر این به وب نوشته های منتهی به این بازی NHL هشدار بیش از 43 ، 000 طرفداران که تا به حال خریداری بلیط مورد نیاز اجازه می دهد تا مقدار زیادی از زمان در سفر به شاهین ورزشگاه در روز بازی. همچنین در هفته منتهی به بازی NHL از طریق متعدد و مصاحبه های رسانه ای به یاد طرفداران مورد نیاز برای برنامه ریزی سفر خود را بر اساس پیش بینی به تاخیر می اندازد.

“برای کاهش پیش بینی ازدحام ترافیک آکادمی باز در 5:30 صبح و حذف خودرو ID چک در 12:30 p. m. — 5 1/2 ساعت قبل از بازی. ما از بسیاری از طرفداران که در زمان استفاده از این پنجره برای رسیدن به خوبی در پیشبرد و لذت بردن از فن جشنواره فعالیت های آغاز شده است که در 1 p. m. به این دلیل در اوایل برنامه ریزی اکثریت قریب به اتفاق طرفداران قادر به رسیدن به ورزشگاه جن قطره و به حال یک تجربه شگفت انگیز در این بازی است.

“متاسفانه عوامل متعددی که بعد از بازی آمد و با هم به باعث و حتی بیشتر از حد انتظار تاخیر ترافیک. بر خلاف بسیاری از سالن های ورزشی و تمام ترافیک به دو دروازه در آکادمی نیروی هوایی می آید از یک بزرگراه بین ایالتی. تعطیلی تعمیرات اضطراری و حوادث متعدد همراه است که من-25 راهرو ساخته شده وضعیت ترافیک بدتر در ساعت منتهی به بازی و متاسفانه تحت تاثیر برخی از طرفداران سفر به این بازی است.

“در حالی که ما در حسرت تجربه منفی برخی طرفداران بسیاری قادر به لذت بردن از فوق العاده شب با چند پلها و اجرای موسیقی است که برجسته رقابتی روح, NHL, تاریخ و فرهنگ فرهنگستان و نقطه عطف دستاوردهای ایالات متحده آمریکا هاکی.”

— Troy Garnhart کاردانی, آگهی, ارتباطات, نیروی هوایی دو و میدانی.

وقتی پرسیده شد که به طور خاص در مورد سوار-به اشتراک گذاری برنامه است که در آن طرفداران گفت در دسترس نیست پس از بازی Garnhart نوشت: “ما گفته شده است که نیروهای امنیتی سوار سهام اجازه داده شد در تمام زمانها. بنابراین من نمی دانم اگر برخی از ساخته شده تصمیم گیری های فردی را انتخاب کنید تا و یا آنچه, اما آنها اجازه داده شد در تمام شب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de