‘Ain’t No Sunshine’ خواننده Bill Withers می میرد در 81 از عوارض قلبی

Bill Withers, نویسنده و خواننده کلاسیک ain’t No Sunshine و ناب در من مرده است قلب عوارض خانواده اش گفت. او 81.

خانواده در بیانیه ای گفت: “ما در حال ویران از دست دادن عزیز ما اختصاص داده شده است ، انفرادی یک مرد با قلب محور برای اتصال به جهان با شعر و موسیقی او صحبت صادقانه به مردم و ارتباط آنها. به عنوان خصوصی زندگی او زندگی می کردند صمیمی خانواده و دوستان موسیقی خود را برای همیشه متعلق به جهان است. در این زمان دشوار ما دعا کنید موسیقی خود را ارائه می دهد آسایش و سرگرمی به عنوان طرفداران دارید به عزیزان.”

سه بار برنده جایزه گرمی که انصراف از ساخت موسیقی در اواسط 1980s درگذشت روز دوشنبه در لس آنجلس ،

مرگ او را ناشی از سیل تقدیر برای سهم خود را به موسیقی در رسانه های اجتماعی از جمله از سابق اوباما مشاور والری جارت که گفت جدوگاه موسیقی بوده است گرامی بخشی از زندگی خود را. “آن را اضافه به شادی من در زمان های خوب و همچنین به من آرامش داد و الهام زمانی که من به آن نیاز ترین” او هنوز توییتی.

دیگران که نوشته شده ادای احترام برای او شد خواننده جثه جیمز که گفت: “ما نیاز به پیام خود را از وحدت در حال حاضر بیشتر از همیشه” و بیلی دی ویلیامز که گفت: “موسیقی خود را تشویق قلب و لطافت روح من.”

Lin-مانوئل میراندا در توییتر نوشت: “چه میراث” و Chance the Rapper در زمان خود را به توییتر و گفت: “خوبه مرد, Bill Withers بود واقعا بزرگترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de