‘هدف این است که برای سرگرم کردن’: سینما برای بازگشت به کشمیر به زودی با دره اول multiplex

بسیاری از سالن های سینما در کشمیر بسته شد در 1990s زیر diktats صادر شده توسط گروه های تروریستی است. با قدرت تروریست ها enervating در کشمیر احیای صفحه نمایش بزرگ در دره به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد در آینده نزدیک.

سه طبقه multiplex به زودی خواهد آمد تا در سرینگر اولین از نوع خود در کشمیر است که اجازه خواهد داد که کشمیری برای لذت بردن از بالیوود بر روی صفحه نمایش بزرگ است. چند صفحه نمایش فیلم و تئاتر است که به احتمال زیاد برای شروع عملیات خود را در ماه مارس سال آینده است.

مجوز را به کار گیرند اما صادر خواهد شد و پس از اتمام ساخت و ساز. از آن خواهد شد پس از بیش از 20 سال زمانی که یک فیلم در یک صفحه نمایش بزرگ در دره.

اولین متعدد در کشمیر است که ساخته شده توسط M/S Taksal مهمان نوازی Pvt با مسئولیت محدود شرکت در بادامی باغ اردوگاه منطقه سرینگر که متعلق به دهار خانواده است. این دهار خانواده نیز اجرا می شود دهلی نو مدرسه عمومی شعب در سرینگر.

روش multiplex سه تئاتر و ساخته شده است که در مجاورت سرینگر یک بار معروف سینما سالن برادوی سینما.

Taksal مهمان نوازی را Vijay دهار گفت: جوانان دره نیاز به سرگرمی که آنها شده اند و محروم از 30 سال.

“ما احساس کردیم که جوانان در اینجا هرگز هر چیزی در 30 سال گذشته. این جوانان را نمی کردم هیچ سرگرمی. در واقع یک کودک و یا یک جوانی در اینجا باید همان امکانات که در دسترس است در جاهای دیگر” او گفت:. “هدف من این است که به سرگرمی است.

مردم در ارتباط با فیلمسازی استقبال از این حرکت گفت کشمیر نیاز به امکانات است.

“من خوش آمدید حرکت می کند. کشمیر نیاز به این نوع از امکانات آن می تواند بالیوود به کشمیر به عنوان بسیاری از فیلم های بالیوود ضرب گلوله در کشمیر هند دارای چندین دهه رابطه با کشمیر” کشمیری فیلمساز مشتاق علی گفت. “من در انتظار زمانی که آن را باز خواهد شد و من برای اولین بار به دیدن نشان می دهد.”

قبل از رشد تروریسم در کشمیر در 90s شهرستان سرینگر به تنهایی تا به حال 10 سالن سینما از جمله Firdaus شیراز خیابان خیام Naaz, Neelam شاه, برادوی, شاهوار و پالادیوم که بیشتر به نمایش در بالیوود است.

آنها بسته شد و در دهه 1990 پس از تروریست ها تهدید تئاتر صاحبان به بسته سالن.

بعد از آن در سال 1999 دولت سابق ایالت جامو و کشمیر تلاش برای بازگشایی تئاتر و سه سرینگر سالن – شاهوار, Neelam و برادوی – شروع عملیات. اما با باز کردن تروریست ها راه اندازی یک حمله و یکی از بینندگان کشته شد در انفجار در طول نشان می دهد اولین بار در شاهوار سینما و 12 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

تئاتر قفل شده بود دوباره. اگر چه Neelam و برادوی ادامه داد: برای اجرای تحت تدابیر شدید امنیتی برای چند سال وجود دارد عدم بازدید کنندگان با توجه به دلایل امنیتی و در نهایت آنها نیز تعطیل مغازه ها.

امروزه بسیاری از قدیمی تئاتر در کشمیر یا هستند یا اردوگاه های موقت برای نیروهای امنیتی و یا تبدیل شده اند به بیمارستان. احیای سینما در کشمیر بستگی به موفقیت این روش multiplex.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de