AIADMK دولت نمی خواهد بازگشت به قدرت اگر از آن باز می شود liqour مغازه ها در طول مستند: Rajnikanth

مشهور بازیگر هفته در روز یکشنبه ناودان AIADMK دولت در تامیل نادو گفت که دولت نباید باز TASMAC (دولتی) مشروب رسانه ها در این زمان در نظر coronavirus همه گیر و دولت فعلی باید فراموش نکنید حتی در آرزوی بازگشت به قدرت است. ” اگر موسسات فروش الکل باز دوباره

“اگر دولت در تلاش است تا دوباره باز TASMAC (دولتی) مشروب رسانه ها در این نقطه از زمان و سپس آنها نیاز به فراموش کردن و حتی در آرزوی بازگشت به قدرت است. لطفا با کشف راه های بهتر برای پر کردن خزانه دولت” هفته توییتی.

در مه 4, تامیل نادو دولت اعلام کرد که TASMAC فروشگاه ها مشروب باز خواهد شد در غیر مهار مناطق از مارس 7.

پس از دولت به برخی از آرامش در مستند 3.0 مردم دیده می شد ایستاده در صف های طولانی در خارج از مشروب مغازه ها در چند متحده است. این موسسات شد که باز در کشورهای همسایه از چنای مانند آندرا پرادش و کارناتاکا واقع شدهاست.

مغازه ها دستور داده شد به عملکرد بین 10 صبح و 5 بعد از ظهر در چنای و دولت اعلام کرده بود که در فاصله 6 پا حفظ می شود بین مشتریان و کارکنان اضافی خواهد بود مستقر در فروشگاه ها برای اطمینان از کنترل جمعیت.

اما در 8 مه مدرس دادگاه عالی دستور تعطیلی دولت اجرا تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت (TASMAC) مشروب رسانه های سراسر تامیل نادو پس از نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای میان COVID-19 مستند گزارش شده است.

روز چهارشنبه دادگاه عالی در حال حاضر به ماندن در تامیل نادو تصمیم دولت برای دوباره باز TASMAC مشروب رسانه ها در روز پنج شنبه در سراسر کشور, محرومیت چنای پلیس شهر محدودیت.

در ضمن تامیل نادو است که تا کنون گزارش شده 6535 موارد COVID-19 با 1824 بهبود و 44 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de