جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید کابینه کمیته امنیتی در چهار شنبه پاک کسب 24 MH-60 رومئو چند نقش هلیکوپتر به ارزش حدود US $2.5 میلیارد دلار برای نیروی دریایی هند.

معامله برای تهیه 24 ضد زیردریایی و هلیکوپتر از لاکهید مارتین است به احتمال زیاد به امضا مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دو روز سفر به هند در هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشان داده است که یک معامله تجاری است و بعید به امضا خود را در طول سفر هند, این می تواند تنها عمده توافق بین دو کشور در طول سفر خود را.

ما تا به حال مورد تایید فروش 24 چند نقش MH-60 ‘Romeo’ Seahawk هلیکوپتر به هند در برآورد هزینه با ما $2.4 میلیارد دلار در آوریل سال گذشته است.

هند شده است نیاز به این نیرومند ضد زیردریایی شکارچی هلیکوپتر برای بیش از یک دهه به عنوان بریتانیا ساخته شده دریای پادشاه صهردرس در حال حاضر سالخورده.

این پیشرفته دریایی صهردرس را ارائه هندی نیروهای دریایی با قابلیت انجام ضد سطحی و ضد زیر دریایی جنگ ماموریت.

هلیکوپتر در حال حاضر عملیاتی و مستقر با نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان اصلی جنگ ضد زیردریایی و ضد سطح سیستم سلاح برای باز کردن اقیانوس و مناطق شمالي. با توجه به سازنده آن لاکهید مارتین MH-60R Seahawk هلیکوپتر است که “قادر به هلیکوپتر نیروی دریایی امروز در دسترس طراحی شده برای کار از ناوچه, ناوشکن, موبایل و هواپیما حامل.”

علاوه بر این ما نیروهای, آن است که توسط رویال کرون نیروی دریایی سلطنتی استرالیا نیروی دریایی سلطنتی عربستان نیروهای دریایی.

در آن اطلاع رسانی به کنگره در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته بود که چند ماموریت هلیکوپتر را ارائه هندی نیروهای دفاع با قابلیت انجام ضد سطحی و ضد زیر دریایی جنگ ماموریت.

وزارت امور خارجه گفته بود کنگره که این پیشنهاد فروش پشتیبانی خواهد کرد سیاست خارجی و امنیت ملی آمریکا با کمک به تقویت ما-هند روابط استراتژیک.

“پیشنهادی برای فروش ارائه خواهد شد هند با قابلیت انجام ضد سطحی و ضد زیر دریایی جنگ ماموریت همراه با توانایی انجام ماموریت های ثانویه از جمله عمودی پر جستجو و نجات و ارتباطات رله گفت:” کنگره اطلاع رسانی.

این MH-60R خواهد بود مستقر در کشتی های جنگی برای مبارزه با زیردریایی ها و کشتی ها و جایگزین خواهد شد Sea King هلیکوپتر که به نیروی دریایی هند در ماه جولای سال 1971.

هند فرستاده بود یک نامه درخواست به ما برای یک “نیاز فوری” از 24 MH 60 رومئو Seahawk در نوامبر سال 2018 است.

دفاع از منابع در زمان حال گفت که او MH-60 رومئو معامله است و انتظار می رود که جبران نیاز.

منابع نشان می دهد که هند قصد دارد به دنبال این نیاز فوری با یک برنامه بلند مدت برای تولید 123 از این هلیکوپتر در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im