جلوتر از ‘Janta حکومت نظامی’ راه آهن هند را لغو قطار شل بلیط خط مشی بازپرداخت

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش مانند آتش سوزی هند آماده برای بدترین. روز یکشنبه این کشور تنظیم شده است برای مشاهده ‘Janta مقررات منع رفت و آمد” یا “مردم را منع رفت و آمد’. در این چند قطار لغو شده اند, به خصوص پس از آن گزارش شد که چند بيمار مبتلا سفر از طریق قطار و به طور بالقوه ایستاده خطر گسترش عفونت به دیگران است. بیش از 3,700 مسافر قطار برنامه ریزی شده شروع به بین نیمه شب شنبه به 10 ساعت در روز یکشنبه خواهد ماندن در پی “Janata حکومت نظامی” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا مودی در میان شیوع کروناویروس. در حال حاضر سواحل شرق راه آهن (ECoR) در روز شنبه لغو 72 ایمیل و قطار اکسپرس به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

بسیاری از قطارها لغو شد و به اجرا در روز یکشنبه. برخی دیگر از قطار بودند که به اجرا در هفته آینده را نیز لغو شده

قطار لغو شده روز یکشنبه عبارتند از:

پوری-Chennai Express

پوری-هوره Dhauli اکسپرس

پوری-سمبلپور اینتر شهرستان بیان

Bhubaneswar-هوره Jan اکسپرس Shatabdi

Bhubaneswar-آناند Vihar (دهلی نو)

Odisha Sampark Kranti اکسپرس

Bhubaneswar-بنگلور Prashanti اکسپرس

Bhubaneswar-Bangiriposi بیان Bhubaneswar-بلنگیر اینتر شهرستان بیان

Bhubaneswar-ویساکاپاتنام اینتر شهرستان بیان و Bhubaneswar-تیروپاتی بیان.

محلی است که قطار لغو شده اند برای روز یکشنبه شامل اصلی برق واحدهای مختلف (MEMUs) –

Bhubaneswar-برہمپر

Bhubaneswar-پلسا

Bhubaneswar-Bhadrak

پوری-Talcher

پوری-انگول

پوری-کاتک

Bhadrak-Bhubaneswar

Bhadrak-کاتک

برہمپر-Bhubaneswar.

سواحل شرق راه آهن تا به حال در چهار شنبه لغو پنج جفت از قطار به عنوان یک اقدام احتیاطی بود و به دادگاه تجدید نظر به تمام مسافران برای جلوگیری از غیر ضروری سفر با توجه به کوروناویروس.

علاوه بر راه آهن گفت: در روز جمعه گفت که هیچ قطار مسافری را از سرچشمه هر ایستگاه راه آهن در کشور از نیمه شب به 10 ساعت در روز یکشنبه.

تصمیم راه آهن گفت: گرفته شده از نظر شیوع کروناویروس و نگه داشتن در ذهن است که تقاضا کمتر خواهد بود با توجه به Janata مقررات منع رفت و آمد’.

علاوه بر این آهن هند تصمیم گرفته است برای استراحت آن خط مشی بازپرداخت برای رزرو بلیط از آن شمارنده. با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط جنوب غربی راه آهن و مسافران لغو بلیط های خود را برنامه ریزی شده بین 21 مارس تا آوریل 15 می توانید فایل برای بازپرداخت تا 30 روز از تاریخ سفر. در اوایل این دوره تنها برای سه روز.

اگر یک بلیط برنامه ریزی شده بین 21 مارس تا 15 آوریل لغو شده است توسط راه آهن هند, مسافران می توانند ادعا می کنند برای بازپرداخت سراسر شمارنده تا 45 روز از تاریخ سفر. این تسهیلات هستند به اطمینان حاصل شود که مسافران می توانند به راحتی ادعا بازپرداخت در تاریخ بعد بدون ازدحام ایستگاه. جدا از شستن دست و با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست, “اجتماعی فاصله” بسیار مهم است برای جلوگیری از جامعه انتقال ویروس مرگبار است.

نخست وزیر در روز پنج شنبه به نام برای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد را از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در مارس 22, گفت: هیچ شهروند محرومیت کسانی که در خدمات ضروری باید خارج از خانه خود را. این تجربه را در خدمت ملت و و را نشان می دهد هند آمادگی را در coronavirus چالش, او گفت:.

“این یکشنبه که در مارس 22, تمام شهروندان باید به دنبال این مقررات منع رفت و آمد از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. در طول این حکومت نظامی ما باید نه ترک خانه های ما و نه بر روی خیابان ها و خودداری از رومینگ در جوامع ما و یا مناطق. تنها کسانی که در ارتباط با اورژانس و خدمات ضروری ترک خانه های خود” مودی گفت: در طول سخنرانی خود به ملت.

این حرکت با هدف ایجاد آگاهی در مورد “اجتماعی فاصله” است که یک سلاح قدرتمند در مبارزه با کروناویروس.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im