پیش از FATF حکم ترور تامین مالی پاکستان ISI در دیدار بالا JeM فرماندهان

پیش از این بسیار پیش بینی Financial Action Task Force (FATF) نشست که تصمیم پاکستان سرنوشت در تروریسم موضوع منابع نشان داد که کشور برتر سازمان اطلاعات Inter-Services Intelligence ISI) در دیدار با فرماندهان تروریست لباس جیش-e-محمد (JeM) در راولپندی.

با توجه به منابع اطلاعاتی JeM دستور داده شده است به انجام دقیق حملات تروریستی در سراسر هند به طور خاص در جامو و کشمیر (J&K). این حملات نیاز به چنین شد گفت: در این نشست بین المللی برای نظارت شبکه نمی تواند مسیر مشارکت پاکستان در حمله. در بازگشت ISI اطمینان خواهد داد که پاکستان شل شدن آن محدودیت در اقدامات جم و دیگر تروریستی, لباس, منابع, گفت:.

این جلسه با حضور جیش-e-محمد (JeM) فرمانده (عملیات) مفتی Abdul Rauf اصغر. با توجه به اینتل منابع رئوف بود دستور به حرکت تروریستی عوامل مستقر در افغانستان به هند به جای. در همان زمان مدارس (مسلمان مراکز آموزش) همچنین خواسته شد به طور فعال به منظور گسترش ضد هند تبلیغات.

این JeM اردوگاه های تروریستی در Balakot نیز فعال شده است یک بار دیگر و این کار برای آموزش تروریست ها نیز آغاز شده است.

در عمده توطئه پاکستان آموزش مجموع 27 تروریست در جیش-e-محمد Balakot به نفوذ هند و راه اندازی یک حمله با توجه به منابع. تروریست ها از افغانستان در حال دادن آموزش به 27 تروریست و هشت نفر از آنها از پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M). با توجه به منابع Balakot اردوگاه در حال اجرا توسط پسر تروریستی مولانا مسعود ازهر یوسف الازهر. دو تروریست ها از پاکستان پنجاب و سه از افغانستان در حال دادن آموزش به این تروریست ها. این یکی از دلایلی است که چرا پاکستان شده است نقض آتش بس در امتداد خط کنترل (LoC) به طوری که آن می تواند کمک به تروریست ها نفوذ و انجام این حملات است.

دولت پاکستان را آغاز کرده است برای استراحت محدودیت در مجموعه ای از بودجه از طریق سازمان های خیریه مرتبط با Lashkar-e-Taiba و JeM. جیش تروریست ها نیز خواسته شده است برای جمع آوری پول به نام کشمیری جهاد. پاکستان در حال آماده سازی به تدریج به آرامش به جم و دیگر سازمان های تروریستی به ترفند FATF. هدف از این استراتژی پاکستان است که به جهان نشان می دهد که این اقدام در برابر JeM اما در واقعیت آن تصمیم گرفته شده است برای سرعت بخشیدن به فعالیت های تروریستی و برگ جیش-e-Mohammad.

کلید جلسه عمومی FATF آغاز شد و در پاریس در فوریه 16. بین دولتی سازمان نیز شناخته شده توسط آن, فرانسوی, نام, Groupe d ‘ اقدام financière (GAFI) است تحقیق در پاکستان در ترور تامین مالی هزینه خواهد شد و در فوریه 21 تصمیم می گیرید که آیا جمهوری اسلامی گرفته شده کافی مراحل مورد نیاز برای بررسی این منابع مالی اتهامات عنوان شده علیه.

بیش از 800 نمایندگان از 205 کشور و حوزه های قضایی سراسر جهان از جمله صندوق بین المللی پول, سازمان ملل متحد, بانک جهانی و سازمانهای دیگر را در FATF نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de