پیش از رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید احمدآباد شهری شرکت خدمت اخراج اعلامیه به 45 خانواده زندگی در محله های فقیرنشین در Motera منطقه از شهر در گجرات درخواست آنها را به ترک در ظرف هفت روز. زاغه نهفته در نزدیکی سردار Vallabhai پاتل ورزشگاه که در آن نخست وزیر نارندرا میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رویداد در اواخر این ماه با توجه به گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بازدید از احمدآباد و دهلی نو در ماه فوریه 24-25 همراه با همسر و بانوی اول Melania Trump. آنها خواهد شد از حضور در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در ورزشگاه است که همچنین بزرگترین ورزشگاه کریکت در Motera.

دیروز گجرات وزیر Vijay Rupani سفر کرده بود Motera ورزشگاه به بازرسی امنیتی در مورد تهمت را ببینید. “این یک لذت و افتخار برای دولت و ملت به عنوان دو تن از بزرگترین رهبران جهانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر خواهد شد به اشتراک گذاری همان مرحله در Motera ورزشگاه که ما مشتاقانه در انتظار” Rupani گفت.

این رویداد شده است به نام ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار. نام شوخ است جواب به ‘پرونده مودی’ رویداد بود که سازمان در افتخار PM مودی در تگزاس, ایالات متحده آمریکا در سال گذشته است.

زمانی که گجرات سانتی متر رسید برای نظارت بر ترتیبات امنیتی در ورزشگاه او همراه بود وزیر امور خارجه (صفحه اصلی) Pradipsinh Jadeja مدیر کل پلیس (DGP) Shivanand Jha, اصلی, وزیر وزیر دفتر (CMO) M. K. Das و مقامات احمدآباد Municipal Corporation (AMC) و دولت به بازرسی ترتیبات مختلف در مورد ورود شخصیت های برجسته.

Rupani بررسی ترتیبات و دستور تغییرات لازم است. به گجرات انجمن کریکت رئیس Jay شاه و Parimal Nathwani نیز در جریان گجرات سانتی متر در مورد ترتیبات لازم.

مدت کوتاهی پس از این زاغه نشينان خدمت کرده بودند اخراج اعلامیه با توجه به گزارش. خانواده های ساکن در زاغه ادعا که آنها خواسته شد تا نسبت به ترک به دلیل سفر رئیس جمهوری آمریکا. اما احمدآباد شهری شرکت را رد کرده است این ادعا و گفت که خانواده خدمت کرده بودند اخراج اعلامیه تحت مفاد قانون برنامه ریزی شهر.

در اوایل بیش از حد گجرات بدن مدنی آمده بود تحت توپخانه ضد هوایی از رسانه ها برای احداث یک دیوار در امتداد جاده اتصال سردار Vallabhai پاتل به فرودگاه بین المللی ایندیرا پل مسیر که در آن ساعت مودی برگزار خواهد شد roadshow همراه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چند گزارش ادعا کرد که این جاده بود که بنا به ماسک زاغه در شهرستان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نیروی هوایی است که انتظار می رود به زمین در احمدآباد فرودگاه در مورد 11.55 هستم در فوریه 24. او دریافت خواهد شد توسط نارندرا نخست وزیر و دیگر مقامات در فرودگاه.

پیش از سفر خود یک شرکت ایالات متحده نیروی هوایی وارد احمدآباد امروز به نقد و بررسی ترتیبات امنیتی برای رئیس جمهور آمریکا است. در ضمن ما Secret Service عوامل در حال حاضر در این شهرستان وارد شده و در حال هماهنگی با مقامات هندی, سازمان های اطلاعاتی مناسب برای اطمینان از امنیت. درونی ترین لایه های امنیتی به کار گرفته خواهد شد توسط سرویس مخفی آمریکا در حالی که امنیت ملی هند گارد (NSG) رسیدگی خواهد شد لایه دوم امنیتی است.

تدابیر امنیتی در حال تنگ تر در اطراف این شهر پیش از این با مشخصات بالا بسیار شایع مراجعه کنید.

تمام ورود و خروج راه به شهر خواهد بود سنگر گرفتند. وجود خواهد داشت یک قفل کردن طرح در محل به تمام شناسایی نقاط ورود و خروج در ورزشگاه از جمله کسانی که به صورت عمومی در یک لحظه متوجه” یک مقام پلیس گفت:.

این روز برنامه در تاریخ 25 فوریه در دهلی نو گرد هم خواهد آورد بیش از 500 ارشد کسب و کار, مدیران, اعضای, ایالات متحده-هند فکر می کنم تانک جامعه و چهره های پیشرو در هند مهاجر به تنظیم دستور کار برای این همکاری استراتژیک.

بحث در طول روز را لمس بر مناطق از جمله هند و اقیانوس آرام استراتژی و امنیت دریایی; ایالات متحده-هند دفاع مشارکت ایالات متحده-هند انرژی مشارکت بالا بردن ما-هند تجارت و سرمایه گذاری و نقش هند مهاجر در آمریکا و هند روابط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im