دفاع از اقدام پلیس در جریان ناآرامی های کا تظاهرات در اوتار پرادش در ماه دسامبر سال گذشته وزیر یوگی Adityanath روز چهارشنبه گفت: کسانی که کشته شدند ضرب گلوله توسط دیگر تظاهر و هیچ چیز می تواند انجام شود برای نجات کسی که با یک آرزوی مرگ.

بسته بندی این بحث در دولت و مجلس در فرمانداری آدرس Adityanath گفت:”تا اصلی کوی danga ناهی هوآ. آگار کوی marne ke liye ظ سلام raha hai vo jinda kaise bachega. پلیس کی گلی se کوی ناهی مارا (هیچ شورش در بالا. اگر کسی در حال آمدن است با قصد مردن و چگونه می تواند او زنده باقی می ماند ؟ هیچ کس درگذشت گلوله های پلیس).”

حداقل 19 نفر کشته شدند در جریان تظاهرات علیه تابعیت متمم قانون و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) در دسامبر 2019. در حالی که خانواده ها گفته است که آنها کشته در شلیک پلیس دولت اتهامات را رد کرده است.

Adityanath گفت: نقش پلیس در برخورد با تظاهر کنندگان باید قدردانی است. رئیس جمهوری گفت: دولت خود پشتیبانی دموکراتیک تظاهرات اما حفظ نظم و قانون با برخورد به شدت با کسانی که غرقه شدن در خشونت است.

جو jis bhasha اصلی samjhega, usey uss bhasha اصلی samjhayenge (ما خواهد شد بحث به آنها را در زبان آنها را درک)” او هشدار داد. “اگر کسی می آید و به کشتن یک فرد بی گناه است و او به چالش کشیده شده توسط پلیس و سپس او یا پلیس را به مرگ است.”

“تظاهر درگذشت تظاهر’ گلوله,” او اضافه شده است.

وزیر ادعا کرد که ضد کا تظاهرات بودند بودجه توسط محبوب در مقابل هند است که او گفت: “نام دیگر” برای ممنوع گروه تروریستی SIMI.

“هر همدردی برای آنها به معنی حمایت از PFI و سیمی. کسانی که مرتکب خیانت خواهد مرد ناشناس مرگ (gumnam maut),” او گفت:.

وزیر ادعا کرد که “آزادی” شعار بودند مطرح شده در جریان تظاهرات.

“چه نوع از ‘آزادی’? ما باید ببینیم که آیا ما می خواهیم برای تحقق رویاهای Bapu یا جناح” او گفت:.

در طول دو ساعت سخنرانی Adityanath همچنین با حمله به مخالفان اتهامات علیه او در جرم و جنایت و توانمندسازی زنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de