پس از فیلم رفت, ویروسی, مرکز اقدام علیه تا مقامات که اسپری ضد عفونی کننده در مهاجران

پس از ویروسی در رسانه های اجتماعی به دست آورده محکومیت گسترده مورد عمل Uttar Pradesh را در بریلی ضلع مقامات منطقه ای که اسپری های شیمیایی ‘محلول ضد عفونی’ مهاجر کارگران, دولت مرکزی گفته است که اقدام صورت گرفته علیه نگران کرد.

“بریلی منطقه بازپرس روشن است که برخی از کارکنان در زمان overzealous گام به علت جهل. اقدام لازم گرفته شده است در برابر کسانی که کارکنان” گفت: Lav Aggarwal, مشترک از وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

به زودی پس از میکروبلاگینگ سایت توییتر بود ویران با condemnations از بریلی ضلع دولت منطقه دادرس خود را در زمان را, رسمی, رسیدگی, در این سایت برای رسیدگی به این موضوع است. او گفت که این تیم چه کسی بود ‘overzealous’ به عنوان آنها فقط خواسته به ضد عفونی و اتوبوس و اطمینان که اقدام آغاز شده است در برابر مقامات نگران.

“تحت وزیر دفتر نظارت آن مبتلا هستند و تحت درمان. بدن مدنی و آتش نشانی تیم خواسته شد برای پاکسازی و اتوبوس و… اما آنها این کار را به این دلیل که آنها overzealous. اقدام آغاز شده است در برابر مقامات نگران” به دیابت بریلی ضلع نوشت.

در میان افت coronavirus بیماری (COVID-19) مانند آتش سوزی گسترش در سراسر هند, تصویری که بسیاری از آنها نامیده می شوند “کمی نگران کننده” ظهور در صبح روز دوشنبه. یک گروه از کارگران مهاجر که رسیده Uttar Pradesh را در بریلی ضلع منطقه بود در این روز بودند و بنا به گزارش ها ریخته در یک ماده شیمیایی ‘ضد عفونی کننده’ راه حل توسط مقامات در حالی که پلیس ایستاده بود و فیلمبرداری این اقدام یک ویدیو که رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی در این روز نشان داد.

در میان این گروه از کارگران شامل مردان و زنان و کودکان که به نگه داشتن چشم خود را بسته در حالی که مقامات منطقه در لباس محافظ اسپری یک راه حل آنها را به ” ضد عفونی کردن آنها از هر گونه بالقوه عفونت با ویروس.

روزنامه نگاران و فعالان در زمان به توییتر به انتقاد از عمل پس از این ویدئو ظهور همراه با محکومیت شدید از دولت های منطقه بود که پرسید: “که شما در حال تلاش برای کشتن coronavirus یا انسان؟”

با توجه به گزارش این دسته از مهاجران به حال فقط بازگشت به بالا بیش از آخر هفته بعد از اتوبوس های خاص چیده شده بودند آنها را به بازگشت به مکان های مادری خود. پس از راه رفتن به صورت مایل در سفر به سر می برند و اتوبوس و braving خطر COVID-19 عفونت ‘شیمیایی حمام’ هنوز هم در انتظار فقیر کارگران به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد.

21 روز در سراسر کشور مستند بیش از coronavirus اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه است تبدیل به یک بحران انسانی با این اقدام باعث خروج دسته جمعی از دستمزد روزانه کارگران و کارگران از جمله زنان و کودکان بودند که دیده می شود مهاجرت از شهرهای بزرگ به خانه های خود در دیگر نقاط کشور است.

به عنوان مستند قرار داده و معیشت خود را در توقف این کارگران تصمیم به ترک محل اشتغال خود را به صورت بومی خود را در خانه های بسیاری از آنها را در یک سفر پای پیاده از صدها کیلومتر. در دهلی بسیاری از این مردان و زنان با کیسه های خود را بر روی سر خود را و پشت و برخی با داشتن نوزادان چسبیده به آغوش خود می گرفت و انتظار در صف های طولانی به هیئت مدیره اتوبوس در نند Vihar ایالتی ترمینال اتوبوس.

همانطور که از 11 ساعت در روز دوشنبه بیش از 1000 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در تامیل نادو واقع شدهاست و راجستان در این روز است. این ویروس آسیب دیده بیش از 7.4 لاخ مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر عبور کرده 35,000 با توجه به COVID-19 مرکز آمار در جان هاپکینز.COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im