‘پس از Sushant مرگ من ترسیده و نگران دوباره’: Shekhar Suman پسرش Adhyayan نبرد با افسردگی

Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی در ژوئن 14 و طرفداران خود و برخی از مشاهیر هنوز قبول است که او در زمان زندگی خود را. بسیاری از طرفداران نیز درخواست برای یک نوبت به پرس و جو در مورد به عنوان پلیس بمبئی در ادامه به بررسی آن است. بازیگر کهنه Shekhar Suman که در نظر گرفته Sushant به عنوان او در مصاحبه اخیر خود را باز کرد تا در مورد پسرش Adhyayan Suman نبرد با افسردگی, BollywoodLife گزارش شده است.

Shekhar گفت: “Sushant بود مانند یک پسر برای من است. من می توانم درک پدرش درد. دلیل این است که درست مثل او پسر من Adhyayan بیش از حد دچار افسردگی و رفته از طریق فاز مشابه. صنعت فیلم ایجاد موانع متعددی برای او. هنگامی که او حتی به من گفت که او با داشتن افکار خودکشی.”

Shekhar گفت که او هرگز به سمت چپ پسرش طرف در آن زمان به عنوان او احساس افکار خود را. او مطمئن ساخته شده است که هر کس در اطراف او در زمان به طوری که او می داند که او را دوست داشت. اما با Sushant مرگ غم انگیز بازیگر نگران است در مورد پسر خود را دوباره. Shekhar نشان داد چگونه Sushant مرگ باعث شده Adhyayan.

“این سخت بود برای ما به پسر من از این فاز بد از زندگی خود را. اما در حال حاضر پس از Sushant مرگ من ترسیده و نگران دوباره.” امروز Shekhar در زمان به حساب توییتر خود را و گفت که او ترک برای پتنا که در آن او را با Sushant پدر و بیهار سانتی متر Nitish کومار به فشار برای یک نوبت به پرس و جو. او به تازگی نیز ایجاد یک انجمن به نام عدالت برای Sushant که او اعلام کرده بود در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de