پس از Crowne, Zoa Morani می شود از بیمارستان مرخص می گوید: ‘زمان برای خداحافظی به رزمندگان از فضا’

پس از Crowne Morani بازیگر و خواهر Zoa Morani نیز از بيمارستان مرخص شده از Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از رمان coronavirus. بازیگر به او در زمان Instagram داستان به اعلام همین کار را با یک جشن selfie. در تصویر, Zoa دیده می شود پوشیدن فولاد با ماسک کارکنان بیمارستان پوشیدن hazmat مناسب در پس زمینه.

“زمان برای خداحافظی به رزمندگان از فضا و نگه داشتن آنها را در نماز من برای همیشه لطفا برای! خداحافظی انزوا بوده است. زمان برای #homesweethome!” او به عنوان خوانده شده. روز شنبه طی یک Instagram جلسه زنده با بازیگر Varun Dhawan, Zoa گفت که از سمت راست دومین روز از درمان او شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود. “از زمانی که من آمد به بیمارستان من قطعا احساس 40 بار بهتر است. من تنگی نفس متوقف شد و در روز دوم, من می توانم کمی احساس گرفتگی و کمی تب, اما آن را خیلی بهتر از من بود احساس در خانه. از آمدن به بیمارستان شد بهترین تصمیم است. من احساس می کردم درمان بلافاصله و من می توانم به خانه بروم” او گفت:.

برای اطلاع Zoa خواهر کوچکتر Crowne نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و ساخته شده است که بهبودی کامل. Crowne خانه بازگشت و پس از مرخص شدن از Nanavati بیمارستان در روز شنبه. اما خود پدر و تولید کننده Karim Morani هنوز هم تحت درمان COVID-19.

صحبت کردن در مورد تشخیص داده با coronavirus Zoa گفته بود Arsalan “من واقعا آن را باور ندارد چون من چسب به اخبار و دیدن تمام داستان است. و سپس به طور ناگهانی متوجه است که شما فقط باید آن را کمی ترسناک است. اما من قول می دهم هنگامی که شما از طریق آن شما متوجه است که آن را کاملا قابل کنترل است. این هیچ چیز به ترس در مورد آن را واقعا احساس می کند مانند آنفولانزای عادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de