پس از به تعویق انداختن جسورانه بولدر تصمیم می گیرد به طور رسمی لغو 2020 مسابقه

شروع 2018 جسورانه تخته سنگ شهروند مسابقه. (پل ایکن بولدر دوربین های روزانه)

با استناد به نگرانی مداوم بیش از COVID-19 و عدم اطمینان بیش از زمانی که آن را امن برای دونده برای جمع آوری در جمعیت های بزرگ مقامات جسورانه تخته سنگ را scrapped برنامه برای اجرا به تعویق افتاد نژاد در روز کارگر و لغو آن برای این سال است.

“این سخت ترین تصمیم ما تا به حال به” سعید نژاد مدیر صخره Bosley. “در هسته اصلی تصمیم گیری است که سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان و جامعه است. که برترین.”

در مارس 16, نژاد, مقامات اعلام کرد که به تعویق افتادن سالانه یادبود روز مسابقه است. ده روز بعد آنها گفت: آنها سعی خواهد کرد برای اجرای این مسابقه در روز کارگر. اما در حال حاضر آنها تصمیم گرفته اند که امکان پذیر نیست.

“در یازده یا دوازده هفته ای که گذشت, هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها است که واقعا باید ایمنی و بهداشت مفاهیم” Bosley گفت. “دولت است که هنوز هم تحت سفارشات برای هیچ تجمعات بزرگتر از 10 نفر است. نزدیک ما به روز کار بیشتر است که چشم انداز باعث می شود آن را دشوار است به در نظر گرفتن برگزاری این مسابقه است.”

که جسورانه تخته سنگ است که قدمت آن به سال 1979 به طور معمول جذب حدود 45,000 دونده رتبه بندی آن را به عنوان چهارمین مسابقه در حال اجرا در ایالات متحده است. بیش از 14,000 دونده بودند در حال حاضر به امضا رسید تا این مسابقه که Bosley معلق ثبت نام در مارس. کسانی که دوندگان در حال حاضر به طور خودکار دوباره ثبت نام برای مسابقه در سال آینده بدون هیچ هزینه اضافی و دریافت نژاد خود را بسته از طریق پست الکترونیکی از جمله هر پیراهن بسته آنها انتخاب شده است.

لیندسی Kervan از تخته سنگ ساخته شده نشانه ای برای تشویق دوندگان که فرار جسورانه بولدر دوره مسابقه در روز یادبود در هفته گذشته با وجود به تعویق افتادن این مسابقه با توجه به COVID-19. صدها زد این مسابقه عملا در بولدر با 14,000 بیشتر در حال اجرا آن را در جای دیگر. (جان مایر, دنور پست)

آنها همچنین باید این گزینه از به تعویق انداختن ثبت نام خود را به 2022 و یا فراتر از آن.

در مورد 14,500 مردم در ایالات متحده و همچنین در 21 کشور دیگر امضا برای اجرای جسورانه تخته سنگ تقریبا هفته گذشته Bosley گفت: با نزدیک به 600 نفر از آنها در حال اجرا در خیابان های بولدر در روز یادبود. برخی از ساکنان با خانه در طول دوره مسابقه نگه داشته و خود را روز یادبود آداب و رسوم دست نخورده ساخت علائم و نگه داشتن شیلنگ آب در آماده است. برخی از فرار به خانواده ها و بسیاری از دوندگان زد تمام راه را تا شیب صعود به entryway به Folsom زمینه — سنتی پایان مسابقه و مطرح برای تصاویر در یک قفل دروازه وجود دارد.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>