پس از شب آرامش دنور بازداشت تظاهر کنندگان با استفاده از اسپری فلفل در گروه

دنور پلیس بازداشت یک معترض پنج شنبه شب و با استفاده از اسپری فلفل در یک گروه و پایان دادن به یک سری از شب آرامش نسبی بین معترضان و پلیس.

ژوئن 5 سفارش توسط یک قاضی فدرال صادر شده در هفته گذشته به شدت محدودیت چگونه و چه زمانی دنور پلیس می تواند با استفاده از اسپری فلفل معترضان. این وکیل مدافع که در زمینه مورد باعث فدرال سفارش در حال بررسی پنج شنبه شب حادثه و اینکه آیا پلیس به دنبال حکم دادگاه زمانی که آنها با استفاده از اسپری.

“ما خواسته ایم دادستان شهرستان به ما بدن دوربین فیلم و گزارش های درگیر” وکیل راس Ziev گفت.

این تظاهرات دستگیر شد و در Colfax خیابان و لینکلن خیابان برای امتناع از حرکت از یک جاده که معترضان شده بود مسدود کردن دنور سخنگوی پلیس جی کاسیاس گفت.

“در یک نقطه تظاهرکنندگان و معترضان تاب وسایل نقلیه است که وجود دارد و یا پریدن در بالای وسایل نقلیه بنابراین ماموران رفت و به آنها گفت: معترضان به جاده” کاسیاس گفت. “بسیاری از آنها پیروی جز برای آن است.”

در حالی که پلیس این مرد, این گروه از معترضان نقل مکان کرد و نزدیک به افسران و فریاد در آنها چندین ویدئوها از تقاطع نشان می دهد. “به او اجازه دهید برود! به او اجازه دهید برود!” گروهی شعار می دادند.

یکی از افسران فریاد زد: “بازگشت!” در این گروه قبل از استفاده از اسپری فلفل در حدود 8 ثانیه بعد یک ویدئو را نشان می دهد. فیلم دیگری از همان حادثه را نشان می دهد افسر سمپاشی شیمیایی در این گروه از معترضان نزدیک به او و سپس تبدیل و پاشش آن به طور گسترده تر.

به سفارش محدود داشتیم که یک افسر با رتبه ستوان یا بالاتر اجازه استفاده از اسپری فلفل قبل از آن می تواند مستقر شود. این منظور نیز منع دنور پلیس با استفاده از اسپری فلفل مگر اینکه به منظور متفرق داده شده است و گروه با توجه به زمان کافی برای مردم به پیروی از آن منظور است.

“اگر آن را به نظر می رسد که مخاطبان در نظر گرفته شده بود قادر به شنیدن سفارش, سفارش باید تکرار شود قبل از استفاده از مواد شیمیایی و یا مواد محرک” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه R. بروک جکسون نوشت.

کاسیاس نمی تواند بلافاصله می گویند صبح روز جمعه که آیا این افسر که با استفاده از اسپری فلفل بود اجازه ستوان یا اگر بخش اعتقاد بر این افسر به دنبال قواعد دستور دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de