پس از NCP وزیر 5% مسلمان سهمیه وعده Uddhav Thackeray می گوید: هیچ پیشنهادی از جمله قبل از ماها دولت

در یک حمله به یک NCP وزیر, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه گفت: هیچ پیشنهادی در اسلام رزرو قبل از دولت.

روز جمعه هفته گذشته وزیر امور اقلیت نواب ملک به اطلاع شورای قانونگذاری که دولت ارائه خواهد شد 5 درصد سهمیه به مسلمانان در آموزش و پرورش است.

ملک اعلام کرده بود که این لایحه در مورد این معرفی خواهد شد در جریان بودجه جلسه مجمع قانونگذاری.

وقتی پرسیده شد که در این مورد با خبرنگاران در Vidhan بهون در جنوب بمبئی که در آن بودجه در جلسه دولت و قوه مقننه در جریان است Thackeray گفت: “هیچ پیشنهاد آمده است به من در مورد مسلمان رزرو. ما بررسی روايی پس از آن به ما می آید. ما گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری و در عین حال در آن است.”

وزیر پرسید: مخالف بی جی پی برای جلوگیری از ساخت یک رنگ و گریه بر سر این موضوع.

“من همچنین می خواهیم کسانی که در حال ایجاد هیاهو در موضوع انرژی خود را ذخیره کنید برای استفاده از آن زمانی که این موضوع می آید تا برای بحث و گفتگو. این موضوع آمده است نیست هنوز. شیو سنا است و نه روشن و موقعیت آن نشده است. اجازه دهید ما را ببینید که پیشنهاد می آید تا” Thackeray گفت.

“هنگامی که این موضوع می آید تا قبل از دولت ما بررسی اعتبار قانونی و تصمیم گیری. من ایستاده و همچنین به عنوان که از شیو سنا تصمیم گرفته خواهد شد که این موضوع می آید قبل از ما,” او اضافه شده است.

ماهاراشترا کنگره رئیس دولت و وزیر Balasaheb Thorat گفت: ارائه رزرو به مسلمانان است که حزب او تعهد و تصمیم بر آن گرفته خواهد شد و پس از بحث در مورد این موضوع با دیگر شرکای ائتلاف از ماها Vikas Aghadi.

“ما (Cong-NCP) ترکیب شده و رزرو به مسلمانان در گذشته است. آن را حرکت نمی کند و پیش رو در پنج سال گذشته اما تعهد ما است. این بخشی از بیانیه کنگره و NCP. از این رو ما می خواهیم به آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im