پس از Kartik Aaryan, Varun Dhawan نوبت رپ; باعث می شود مستند رپ برای علاقه مندان به ایمن ماندن

بالیوود مشهور در هر راه ممکن در حال اصرار طرفداران به ماندن در خانه در حال انجام coronavirus همه گیر در سراسر جهان است. بسیاری از مشاهیر زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی نوشته شده و یک ویدیو که در آن آنها درخواست مردم برای در امان باشند. حتی بسیاری از ناودان مردم برای رفتن در خارج از منزل با وجود نخست وزیر نارندرا پیام به شهروندان این کشور است. Kartik Aaryan به اشتراک گذاشته بود تصویری که او در آن دیده می شود رپ احتیاطی پیام.

در حال حاضر به نظر می رسد مانند Varun Dhawan دنبال کرده است و قدم به قدم از Kartik. در حالی که پشت او به صفحات رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن ما می بینیم غوغای پرندگان PM سخنرانی های خالی, جاده های بمبئی و Varun کار کردن.

Arsalan زیر نویس این ویدئو بیان “#مستند #vararaps ماندن در خانه ماندن امن با تشکر از شما @tanishk_bagchi @ericpillai @dipraj_jadhav_edits @go_addy”.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

قبلا در طول Janata حکومت نظامی, Varun به اشتراک گذاشته بود یک ویدیو را با خانواده و نوشت: “#JantaCurfew من درود می فرستم قهرمانان مبارزه با این ویروس. همه از نسل من لطفا پس از نگاه بزرگان خود را. ماندن در خانه و ساختمان خانه. ما مبارزه با این. حفظ قرنطینه #SocialDistancingNow”

نگاهی به:

در ضمن در این کار جلو, Varun آینده خواهد بود در دیده David Dhawan آینده کارگردان با عنوان حمال شماره 1. در این فیلم بازیگر زوج مخالف سارا علی خان برای اولین بار. تریلر این فیلم قرار بود به رها کردن در به زودی با توجه به همه گیر شده است به تعویق افتاد.

علاوه بر این, این فیلم برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 1, 2020, در کار روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de