پس از Jacqueline Fernandez, ‘Bigg Boss 13’ دونده تا Asim ریاض برای همکاری با DJ Snake?

Asim ریاض ممکن است برنده Bigg Boss 13 تروفی اما او در یک حرفه ای-بالا همیشه از او بیرون آمد از محبوب نشان دادن واقعیت است. پس آینده خود را با همکاری Jacqueline Fernandez برای یک موزیک ویدئو, Asim هنوز یک خبر خوب دیگر برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران خود را به عنوان او موفق به دریافت یک پیام از DJ Snake برای همکاری در موزیک ویدیو.

ژاکلین به اشتراک گذاشته بود یک ویدیو در Instagram داستان که در آن او می پرسد: Asim که پیامک او را که به او پاسخ می دهد “DJ Snake.” او سپس می پرسد Asim “آیا شما بچه ها همکاری?” که Asim سپس می گوید: “بله ، من تماس گرفته شد توسط خود مدیر بود و من مانند “بیایید آن را انجام دهد”!”

برای اطلاع از آهنگ که Asim و ژاکلین در حال تیراندازی به یک قوم شماره تشکیل شده توسط Tanishk بگچی شده است و خوانده شده توسط Neha Kakkar. صحبت کردن در مورد کار با Asim ژاکلین در مصاحبه اخیر خود با سرپرستان کرده بود گفت: “من فوق العاده هیجان زده به کار با Asim ریاض برای اولین بار. موسیقی تصویری است برای رفتن به یک بصری درمان برای همه. ما به دنبال به جلو به هر کس از دیدن آن است. من دوست داشتم در این کار به خاطر آن بود که شور و شوق پروژه برای من است.”

“این آهنگ بسیار مناسب و مدرن و خواهد بود بسیار سرگرم کننده است. من دوست داشتم فقط این ایده از آن بیش از حد. داستان ما گفتن از طریق این موزیک ویدیو جادویی است. مفهوم آهنگ و موزیک ویدئو بیش از حد فریبنده برای من به عبور از آن است. طراحی رقص و مراحل سنتی و تخصصی اما باید لمس مدرن بیش از حد است که به طور کلی متناسب با زیبایی در این داستان عشق ابدی. تیم و من شده اند شاخص و تمرین برای به دست آوردن هر نکات دقیق وظریف حق” ژاکلین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im