پس از هند ممنوعیت 59 برنامه های چین می گوید: “به شدت نگران, بررسی وضعیت’

یک روز پس از دولت مرکزی ممنوع Infinite محبوب فیلم کوتاه-به اشتراک گذاری پلت فرم و 58 چینی دیگر برنامه های تلفن همراه در کشور با استناد به دلایل امنیتی چین در پاسخ گفت که آنها “به شدت نگران” است و در حال بررسی وضعیت است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian روز سه شنبه گفت که چین “به شدت نگران” است و “بررسی وضعیت”. او گفت که این در مورد هند ممنوعیت چینی نرم افزار موبایل.

این برنامه برداشته شد امروز از فروشگاه Google Play و Apple App Store در هند.

همه 59 نرم افزار با لینک شده بودند توسط این مرکز در ممنوعیت آن سفارش حذف شدند از آنلاین برنامه ها از جمله Infinite, Helo, Likee, CamScanner, Mi تماس تصویری – Xiaomi ویگو تصویری و همچنین سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند باشگاه کارخانه و Shein و همانند بازی Clash of Kings.

در سفارش صادر شده تحت بخش 69A از فن آوری اطلاعات عمل می کنند به عنوان خوانده شده با مقررات مربوط به فناوری اطلاعات (روش و پادمان برای مسدود کردن دسترسی به اطلاعات عمومی) قوانین 2009 وزارت فناوری اطلاعات گفت: این تصمیم برای جلوگیری از 59 برنامه های در نظر اورژانس ماهیت تهدیدات است.

این برنامه “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هندوستان به امنیت کشور و نظم عمومی” دولت گفت: در آن منظور.

حرکت به ممنوعیت نرم افزار با لینک آید در این زمینه از خشونت چهره بین هند و چین نیروهای خود در نزدیکی خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh را Galwan ولی هفته پیش که منجر به مرگ 20 سربازان هندی و گزارش تلفات در میان.43 چینی سربازان.

پس از هند و چین درگیری در Galwan دره در 15 ژوئن تنش ها را تشدید منیفولد بین دو کشور با مبارزات مورد تحریم محصولات چینی به دست آوردن محبوبیت سریع در جریان اصلی.

اگر چه متعدد مقامات دولت هند پیشتر گفته است که آمریکا نمی خواهد تاثیر تجارت بین هند و چین آنها را نیز ترغیب شهروندان به “آوازی در مورد محلی” و ترجیح می دهند بومی جایگزین خارجی به خصوص چینی و مارک.

در روزهای بعد این مرکز همچنین در زمان عمل لغو چندین قرارداد با شرکت های چینی در بخش های مانند راه آهن و مخابرات ظاهرا با هدف جلوگیری از چین ورود به بازارهای استراتژیک در هند.

در حال حاضر آن را تا به اوج خود رسید به هند ممنوع کردن برنامه های چینی بیش از “خشمگین نگرانی در جنبه های مربوط به امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی از 130 کرور سرخپوستان”.

وزارت فناوری اطلاعات گفت که آن را دریافت کرده است و چندین گزارش در مورد ‘سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند”.

این حرکت را در حفاظت از منافع کرور هند تلفن همراه و کاربران اینترنت است. این تصمیم یک هدف حرکت می کند برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی به دستور دولت توضیح داد.

در میان ممنوع, برنامه Infinite بیش از 200 میلیون کاربر در هند آن را به عنوان تبدیل شده بود به خصوص محبوب در حومه هند راه اندازی چندین نفر را به یک شبه شهرت آنلاین. آنها تا به حال حتی با دقت به سرپرستی یک جامعه اطراف آن و catered به خواسته های مربوط به شخصیت است. سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند باشگاه کارخانه و Shein نیز به طور گسترده ای محبوب در هند است. CamScanner و Uffin دو محبوب دیگر برنامه های سودمند است که مردم به طور گسترده ای استفاده می شود برای اسکن اسناد و سریع به اشتراک گذاری فایل ها بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de