پس از ‘Ghoomketu’, Nawazuddin Siddiqui را ‘Bole Chudiyan’ برای انتشار در OTT پلت فرم ؟

Nawazuddin Siddiqui starrer Ghoomketu است که تمام مجموعه به جریان در ZEE5 در 22 مه سال 2020 است. این فیلم همچنین ستاره Anurag Kashyap در نقش پیشرو با آمیتا باچان, Ranveer Singh و سوناکشی سینها ساخت ویژه ظاهر. در حال حاضر آن را در حال گزارش شده است که به غیر از Ghoomketuفیلم دیگری از Nawazuddin خواهد بود شاهد انتشار در یک OTT پلت فرم. بله, ما در حال صحبت کردن در مورد Bole Chudiyan co-بازیگران Tamannaah Bhatia و گروگان پاریس Shamas صدیقی.

صحبت کردن در مورد همان شرکت تولید کننده فیلم راجش Bhatia گفت: اواسط روز “سینما یک رسانه بزرگ است اما به نظر نمی رسد مانند تئاتر شروع خواهد شد عملکرد شش ماه بعد. ما از این رو باز به ایده OTT انتشار. اگر فیلم تیرها به 200 کشور ما فکر می کنیم که یک [مقابله] با قیمت مناسب.”

Bhatia به این نتیجه رسیدند با صحبت کردن در مورد اینکه موظف به سرمایه گذاران این فیلم بیان کرد: “ما مسئول به سرمایه گذاران ما. [ما باید] دیدار موقع انتشار و تولید درآمد. جریان نقدی نیاز به تولید و [به سمت] آینده تولیدات.”

قبلا Shamas خود را از طریق صفحه توییتر نشان داد که Bole Chudiyan است در ویرایش آن مرحله است. او توییتی “#BoleChudiyan-ویرایش کامل خیلی خوشحال 2 اعلام da ویرایش اتمام فیلم ما با ما جادویی ویرایشگر Praveen Kathikuloth عالی کار گروهی @woodpeckermv @Nawazuddin_S @tamannaahspeaks @rajpalofficial @Kabirduhansingh #AdityaShrivastav @zaverikiran9 #RajeshBhatia & team”

این فیلم همچنین ستاره کبیر Duhan Singh, Rajpal Yadav و Aditya Srivastava در نقش محوری.

جالب است که قبل از Tamannaah سازندگان تا به حال کارتون Mouni روی به بازی بازی های زن منجر شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de