یک زن امریکا, که گفت که او از دیدن انگلستان به انجام یک مطالعه از اواخر جنگ جهانی دوم codebreaker و محاسبات پیشگام آلن تورینگ راه می رفت به معتبر پسران مدرسه شبانه روزی با حضور او و پرسید: برای دیدن مجموعه ای از خاطرات.

او با توجه به یک جعبه چوبی با آیتم هایی که یک بار متعلق به تورینگ که کمک به ترک آلمان نازی کدهای مخفی و داستان که الهام گرفته از 2014 را با برنده جایزه اسکار فیلم “بازی تقلید.” در داخل جعبه بود و دکترای خود را از دانشگاه پرینستون سفارش خود را از امپراتوری بریتانیا مدال و دیگر یادگاران.

زمانی که او در سمت چپ آن روز در سال 1984 جعبه خالی بود. تنها چیزی که سمت چپ داخل شد توجه داشته باشید به درخواست برای بخشش و امیدوار به بازگشت به آیتم روزی به گفته های اخیر پر کردن دادگاه توسط دولت وکلا.

بیش از 30 سال بعد, U. s. Department of Homeland Security در دنور است مواردی که کشف و ضبط شد از خانه کلرادو از کاری که بعدها تغییر نام او به جولیا تورینگ.

پرینستون درجه پیدا شد پشت یک کمد در سال 2018 است. مدال داده شده برای کمک به یک میدان و یک نامه از پادشاه جورج ششم اعطای نشان افتخار به آلن تورینگ داشت در یک کیف پشت یک دیوار در یک حمام.

پیشنهاد خود را برای اهدای اقلام به دانشگاه کلرادو در حال راه اندازی طولانی بین المللی تحقیقات به مرتب کردن صاحب حق از موارد با توجه به جریمه اقدام ظ Jan. 17 و اولین گزارش شده توسط roberto blizzard. این اقدام برای اولین بار از دو مراحل قانونی به بازگشت یادگاری به شربرن مدرسه در انگلستان است.

جولیا تورینگ تا به حال نامه از شربرن را خزانه دار, Col. A. W. گالن تشکر از او را برای بازگشت قبلا بسیاری از خاطرات و گفت: او می تواند نگه داشتن دیپلم با توجه به اسناد دادگاه. آنها پیشنهاد او می تواند نشان می دهد مکاتبات به پلیس اگر او سوال شد.

اما مسئولان مدرسه گفته محققان که به دور از هر گونه اموال مدرسه نیاز به اجازه از آن حکام را با در نظر گرفتن این موضوع با توجه به شربرن اسناد و مدارک.

این مدرسه گفت: برخی از موارد که جولیا تورینگ قبلا بازگشته بودند و نه موارد اصلی که گرفته شد. آن اشاره کرد که منظور از امپراتوری بریتانیا مدال او به عقب فرستاده شد لکه دار و را شامل نمی شود آن نسخه مینیاتوری و شاه نامه است.

با توجه به اسناد دادگاه جولیا تورینگ محققان گفت که او تا به حال خریداری ابع مدال های آنلاین و چند مورد یافت شد: در طول جستجوی خود را همراه با اصل کشف پشت دیوار حمام.

در خاطرات و نامه های ضبط شده توسط محققان او نوشت و از او “فوق العاده ای عشق و ارادت” به آلن تورینگ و چگونه او آرزو او را به پنهان کردن همه چیز خود را. در یک دفتر خاطرات, خطاب به آلن تورینگ او نگران موزه وادار کردن او به موارد ادعا شده توسط آنها به سرقت رفته اسناد دادگاه نشان می دهد.

دولت ایالات متحده خواسته است یک قاضی به آن دائم حضانت از موارد پس از آن می تواند شروع یک روند قانونی آنها را به بازگشت به مدرسه.

جولیا تورینگ است تا ماه مارس به یک فایل اعتراض به جریمه. او وکیل Katryna اسپيرمن نمی بازگشت پیام به دنبال نظر. او شده است به جرم متهم است.

شربرن مدرسه مدیر مدرسه Dominic Luckett کاهش یافته است به نظر جمعه در موارد حذف شده از مدرسه archives چرا که مقامات هنوز هم در برخورد با این موضوع است.

شربرن مقامات خود افتخار ممتاز فارغ التحصیل و به دنبال حفظ و ترویج خود را میراث Luckett در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

“به عنوان بخشی از است که ما را بسیار جدی مسئولیت ما را به نگاه پس از آن موارد در آرشیو ما که مربوط به زمان خود را در شربرن مدرسه و پس از آن زندگی و کار می کنند,” او اضافه شده است.

در طول جنگ جهانی دوم آلن تورینگ کمک crack نازی کدهای مخفی با ایجاد “تورینگ bombe” یک استاد کامپیوتر های مدرن. او پس از جنگ تحت تعقیب قرار بود برای همجنسگرایی و سپس غیر قانونی در انگلستان و زور تحت درمان با هورمون های زنانه. درگذشت او در سال 1954 در سن 41 بعد از خوردن یک سیب در رنگ و لعاب با سیانید در چه رد شد یک خودکشی است.

او موفق به دریافت یک پس از مرگ عذرخواهی از دولت بریتانیا در سال 2009 و عفو سلطنتی در سال 2013.

آسوشیتد پرس محقق جنیفر Farrar کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im