پس از 16 سال از هم جدا Usher Ludacris and Lil Jon ارائه کامل ‘SexBeat’


Illustration for article titled After 16 Years Apart, Usher, Ludacris and Lil Jon Provide the Perfect SexBeat

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

آخر هفته گذشته را حماسه تولید نبرد بین crunk اربابان Lil Jon و T-Pain به ما خیلی بیشتر از فقط نوستالژی; آن را نیز ارائه فرصت مناسبی برای اکران جدید موسیقی در مقابل مخاطبان جهانی.

تبلیغات

اما وقتی Lil Jon حفر شده در خزانه و به هر طریقی منتشر نشده آهنگ های خود Usher and Ludacris—تثلیث مقدس که تحت سلطه طبقه رقص و امواج رادیو و تلویزیون به طور یکسان با “بله” و “عاشقان و دوستان”—من فکر نمی کنم او آماده برای دیوانگی است که می امدن.

تبلیغات

خوشبختانه Usher مجوف به شوق—آن را سخت به چشم پوشی از هزاران توییتهایی زمانی که شما به دام افتاده در خانه — و تصمیم به ماشه بر رسما انتشار “SexBeat” در روز جمعه.

تبلیغات

شرجی تک, که همچنین ویژگی های سهم توسط So So Def مدیر عامل Jermaine Dupri اولین همکاری بین سه جایزه گرمی برنده جایزه هنرمندان در 16 سال است. آن را نیز پیش بینی به عنوان جهنم و آهنگ مناسب برای شما و قرنطینه bae به “فاصله اجتماعی” است.

تبلیغات

قبل از این آهنگ آزادی Usher پیوست اپل موسیقی را Zane Lowe به ارائه برخی از بینش به ایجاد آن است.

“این بود که در ابتدا و یا در واقع ادامه روند معرفی موسیقی برای پروژه من. آن را ممکن است به نوبه خود به چیزی بیشتر. شما رو به گوش باشید,” او گفت:. “اما من به شما بگویم این است. این غیر قابل انکار است. که یک چیز شما می توانید می گویند در مورد آن. هنگامی که طلیعه جان و Luda بیا با هم آن را همیشه شگفت انگیز است. این اجازه می دهد تا ما را به ماندن متصل به هسته ای ما مثل ما سه نفر با هم.”

تبلیغات

او ادامه داد: “مهم نیست که چه جان در حال انجام است بدون توجه به جایی که Ludacris است مهم نیست که من یا که من دارم و یا چه نوع از موسیقی من معرفی زمانی که ما با هم می آیند, ما بازگشت به مرکز مانند مدار که همه ما به عنوان هنرمندان در بهترین ما. طلیعه جان و Luda تا به حال به آن را انجام دهد, دوباره, شما می دانید ؟ آن زمان است.”

آن را چک کنید زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im