پس از 130 سال, عمه ، خاله, Jemima ناپدید خواهد شد از بسته بندی

نیویورک — پس از گذشت بیش از 130 سال, عمه ، خاله, Jemima است حذف شدن از بسته بندی به صورت شربت و مخلوط نان شیرین و پهن.

Quaker Oats شرکت تغییر نام و بازاریابی تصویر از 131-سال-عمه Jemima به مخلوط نان شیرین و پهن و شربت. این بسته بندی جدید خواهد رسید قفسه با سه ماهه چهارم سال 2020 است. این شرکت اعلام خواهد شد نام جدید در تاریخ بعد.

“همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات گفت:” کریستین Kroepfl لرزنده غذاهای شمال امریکا است. “ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه. در حالی که کار انجام شده در طول سال به روز رسانی با نام تجاری در یک شیوه ای در نظر گرفته شده بود مناسب و احترام ما متوجه این تغییرات کافی نیست.”

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی را خروشان هفته در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. فعالان و مصرف کنندگان خواستار هستند که شرکت ها را ایستادگی در برابر نژادی و بی عدالتی و یا ایستاده به از دست دادن کسب و کار خود را. سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین شده است به اتهام قتل در Floyd مرگ است.

در این سال زمین O’Lakes اعلام کرد که دیگر نمی خواهد با استفاده از بومی آمریکا زن که تا به حال graced آن بسته از کره و پنیر و دیگر محصولات از اواخر 1920s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de