دولت به دنبال حرکت صعودی در شرکت با تکنولوژی حمایت

واشنگتن — وزارت دادگستری پیشنهاد که کنگره عقب قانونی برای حمایت از سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook, Google و توییتر است که به طور کلی نمی تواند برگزار شد از نظر قانونی مسئول چه مردم پست در سایت.

تغییرات پیشنهادی به بخش 230 عمده مخابراتی تعمیرات اساسی از سال 1996 آمده هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا چالش برانگیز حمایت است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

شرکت های مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت تحت قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است. بدون که سپر, شرکت ها می توانند به صورت پرونده های حقوقی از افرادی که احساس ستم چیزی دیگری نوشته شده است.

یکی از دولت درخواست شده است که کنگره نوار مدنی ایمنی برای حمایت از شرکت های فن آوری که ممکن است به همدستی در فعالیت های غیر قانونی خود را در سیستم عامل با توجه به وزارت دادگستری رسمی. برای مثال این پیشنهاد را به خلاص شدن از حمایت قانونی اگر یک پلت فرم آنلاین به صورت هدفمند بینی اشخاص ثالث به فروش غیر قانونی مواد مخدر به افراد زیر سن قانونی ارز, جنسی صریح, عکس یا تصویری از کودکان و یا درگیر در فعالیت های جنایی ،

رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا قبل از اعلام رسمی و صحبت خواست نامش فاش نشود.

این اداره گفت: طرح های پیشنهادی خود را با هدف “در incentivizing سیستم عامل برای رسیدگی به این میزان رشد از محتوای غیرقانونی آنلاین در حالی که حفظ هسته اصلی بخش 230 ایمنی افترا.”

دولت معتقد است که گسترده ایمنی باید تقاضای خود را به شرکت هایی که اصلا “توجه عمومی ایمنی و اطمینان به توانایی خود را برای شناسایی محتوای غیر قانونی و یا فعالیت های رخ داده در آن خدمات” با توجه به بخش یادداشت به دست آمده توسط AP.

“بیشتر ارائه دهنده باید حفظ توانایی برای کمک به مقامات برای به دست آوردن محتوا (به عنوان مثال شواهد) در یک فهم قابل خواندن و قابل استفاده در قالب به موجب دادگاه مجوز (یا هر قانونی اساس)” در این سند می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de