فعالان را بیش از دنور جلسه شورای شهر تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

نمرات از فعالان نشان داد تا به دنور شورای شهر مجلس شب دوشنبه خواستار آن است که گریه می کند خود را از سرخوردگی و خشم و غم و اندوه شنیده می شود و خواستار آن است که این گروه پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان اداره پلیس.

معمولی سه دقیقه محدود برای زبان عمومی بلافاصله رفت و از پنجره به بیرون.

“شما به اندازه کافی شما را انجام نمی دهد به اندازه کافی و شما انجام می دهند نه به اندازه کافی” یکی گفت: شورای. “و اگر شما همچنان به نشستن و سپس ما جدا این همه گه پایین.”

کنراد Swanosn

نمرات از معترضان پیشی گرفت دنور شورای شهر در جلسه روز دوشنبه 22 ژوئن 2020 تماس برای گروه پال خواستار قطع بودجه دولت ،

شورای نیم ساعت نظر عمومی جلسه به پایان رسید در 5:30 p. m. و فقط به دنبال به را به آن صورت عادی در دستور کار جمعیت راهپیمایی در از راهرو خواستار زمان بیشتری در میکروفون با وجود مختصر از مقاومت مواجه رئیس شورای Jolon کلارک که در نهایت منجر به طبقه.

نه تنها این گروه خواهان آن است که شورای تغییر جریان پول از دنور اداره پلیس به انواع خدمات اجتماعی, اما آنها همچنین خواستار استعفای شهردار مایکل هنکاک و دادستان منطقه بث مک کین به عنوان به خوبی به عنوان یک صندلی در اداره پلیس شهروند نظارت هیئت مدیره.

در حالی که این گفتگو ممکن است شروع کرده اند در طول جورج فلوید تظاهرات که جاروب دنور و بقیه کشور های بسیاری صحبت از 16 ساله الکسیس مندز-پرز بود که به ضرب گلوله کشته و در دنور در آوریل 24 توسط دزموند منینگ یک بخش از اصلاحات کارمند.

کنراد سوانسون

نمرات از معترضان پیشی گرفت دنور شورای شهر در جلسه روز دوشنبه 22 ژوئن 2020 تماس برای گروه پال خواستار قطع بودجه دولت ،

McCann چهارشنبه اعلام کرد که منینگ خواهد به ایران به دلیل نبود شواهد کافی برای یک هیئت منصفه برای پیدا کردن او را به جرم فراتر از شک معقول است و برای اثبات او نبود اقدام در دفاع از خود.

اما مندز-پرز, خواهر, زن سروری مندز در زمان به میکروفون دوشنبه شب برگزاری اشک و سوال چگونه برادر کوچک او شده است می تواند به عنوان یک تهدید. او با بیان این که از دست دادن او و خانواده اش احساس بدون الکسیس با آنها. بسیاری از مقوا نشانه های برگزار شده در سراسر اتاق تکرار پیام او: “عدالت برای الکسیس.”

در میان دیگر نام فریاد شد ماروین بوکر مایکل مارشال, جسیکا هرناندز و پل کودکان. هر کشته شدند توسط ماموران اجرای قانون هیچ یک از آنها مواجه اتهامات عنوان شده علیه. و الکساندر لاندو بود که مورد ضرب و شتم توسط ماموران پلیس که او نیز به ایران.

روزی DuPree به یاد می آورد کودکان’ قتل زیرا او می دانست که خانواده اش و گفت: این شورا که در مرگ او ساخته شده او متوجه است که پلیس می تواند کشتن کودکان بیش از حد.

“من فرزند این شهر است. من پرداخت مالیات در این شهرستان است. من یک صاحب کسب و کار در این شهرستان است و ما باید بیشتر چشم که باعث می شود تصمیم گیری در که قطار افرادی که ارتباط برقرار کردن با فرزندان ما” دوپری گفت. “و اگر شما آن را انجام نمی. ما میخوایم (expletive) آن را انجام دهد.”

برای ساعت های شورای sat, خاموش, nodding سر خود را به طور متناوب گوش دادن. گروه کف جامعی انگشتان خود را در توافق و چکش pews و جداول در اتاق.

رئیس شورای Jolon کلارک بود نه مسئول رسیدگی دوشنبه شب گفت: لیزا کالدرون سخنگوی Councilwoman کاندی CdeBaca. به جای او جایگزین شد نا امید و گروه های سازمان یافته.

“توسط خواستار آن است که شورای پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک صندلی در شهروند نظارت, هیئت مدیره بررسی شهردار قدرت و عدالت برای قتل پلیس قربانیان آنها فقط تنظیم مجدد شورا اولویت ها و نگه داشتن آنها را پاسخگو برای ارائه” کالدرون گفت.

نمایندگان از شهردار هنکاک را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جمعیت متعهد است که اگر تغییر بود نه سرعت طلیعه توسط شورای آنها را مجبور مسائل خود را دارند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de